تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۱۹
۰
plusresetminus
در آستانه برگزاری پنجاه و هشتمین نشست صورت گرفت؛

پیام رهبر انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا

رهبر معظم انقلاب به پنجاه و هشتمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا صادر کرد.
پیام رهبر انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به پنجاه و هشتمین نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا، با اشاره به مسائل پیچیده‌ کنونی جهان، بر نقش‌آفرینی و اثرگذاری این دانشجویان در مسائل بزرگ با تکیه بر انگیزه، ایمان و اعتمادبه‌‌نفس تأکید کردند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم

دانشجویان عزیز! اتّحادیّه‌ ریشه‌دار و خوش‌نام شما و استمرار فعّالیّت‌های آن پدیده‌ای مژده‌بخش است. این حضور جمعی می‌تواند ــ در اندازه‌ خود ــ در مسائل پیچیده‌ کنونی جهان نقش‌آفرین باشد. اثرگذاری در مسائل بزرگ، بیش از هر عِدّه ‌و عُدّه‌ای، بر انگیزه و ایمان و اعتماد به‌ نفسِ فعّالان متّکی است؛ و این سرمایه‌ ارزشمند به‌حمداللّه در شما جوانانِ ایرانیِ مؤمن و انقلابی موجود و مشهود است.

مسائل مهم و زخم‌های تازه و کهنه‌ جهان را می‌شناسید. تازه‌ترین آن‌ها فاجعه‌ بی‌نظیر غزّه است. ‌برجسته‌ترین آن‌ها شکست اخلاقی و سیاسی و اجتماعی غرب و سیاست‌مداران غربی و تمدّن غربی است.

عبرت‌آمیزترین آن‌ها ناتوانیِ لیبرال‌دموکراسیِ مدّعیانِ آن در استقرار آزادی بیان و غفلت مرگ‌بار آنان از موضوع عدالت اقتصادی و اجتماعی است. بارقه‌ کم‌سو ولی امیدبخشِ اعتراضاتِ مردمی و به‌خصوص دانشجویی در آمریکا و اروپا نیز از مسائل مهمّ کنونی است. منطقه‌ غرب آسیا و کشور عزیز ما نیز با مسائل کوچک و بزرگ متعدّد روبه‌رویند. همه‌ این‌ها زمینه‌های اندیشه و کار و ابتکار برای مجموعه‌ مبارکی همچون اتّحادیّه‌ شما است.

توفیقات شما را از خداوند عزیز حکیم مسئلت می‌کنم.


انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdcdjx0fzyt0of6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین