تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۰
۰
plusresetminus
هم‌زمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان؛

عضویت در مراکز کانون رایگان است

هم‌زمان با ۱۸ تیر روز ملی ادبیات کودک و نوجوان عضویت در مراکز فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رایگان است.
عضویت در مراکز کانون رایگان است
به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان؛ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌عنوان یکی از متولیان اصلی ادبیات کودک و نوجوان با بهره‌مندی از مربیان متخصص در بیش از یک‌ هزار مرکز فرهنگی‌ هنری ثابت، سیار و پستی فعالیت‌ فرهنگی، هنری، ادبی، علمی، دینی و... را با محوریت کتاب و کتاب‌خوانی به مخاطبان ارائه می‌کند.
 
بر همین اساس کودکان و نوجوانان عضو این مراکز کانون در تمام طول سال می‌توانند از فعالیت‌ها و برنامه‌های این مراکز بهره‌مند شوند.

امانت کتاب، کتاب‌خوانی، قصه‌گویی، هنرهای نمایشی، ساخت فیلم‌ و پویانمایی، شرکت در جشنواره‌ها، مهرواره‌ها، فراخوان‌ها و رویدادهای فرهنگی‌، هنری و ادبی از جمله فعالیت‌هایی است که اعضای کانون از آن بهره‌مند می‌شوند.

همچنین در فصل تابستان برای پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان این فعالیت‌ها با استقبال بیش‌تری از سوی مخاطبان و خانواده‌ه روبه‌رو است.

بر همین اساس تمامی کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به فعالیت‌های فرهنگی‌هنری کانون روز ۱۸ تیر ۱۴۰۳ می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام مراکز کانون به نشانی https://kpf.ir/ یا مراجعه به مراکز فرهنگی‌ هنری به‌صورت رایگان عضو مراکز کانون شده و از خدمات فرهنگی این مجموعه بهره‌مند شوند.

نشانی و شماره تماس تمامی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور در پرتال کانون قابل دسترسی است.

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdcizrazzt1a5r2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین