تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۵۵
۰
plusresetminus
بازرس‌کل استان کرمان خبر داد:

تشکیل ۹۸ پرونده تخلف برای مدیران کرمان

مدیرکل بازرسی استان کرمان گفت: طی یک سال گذشته ۹۸ نفر از کارکنان و مدیران اجرایی که فساد اداری داشته و افرادی که فرار مالیاتی و یا پولشویی داشته‌اند، توسط سازمان بازرسی شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شدند که براین اساس، میلیاردها ریال وجه به بیت‌المال مسترد شده است.
تشکیل ۹۸ پرونده تخلف برای مدیران کرمان
به گزارش گروه اجتماعی پایگاه خبری «راه آرمان» به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، احمد آبیار در تشریح اقدامات یک سال گذشته در اداره‌کل بازرسی استان کرمان اظهار کرد: میزان وجوه شناسایی‌ شده و یا برگشت‌ شده به خزانه که عمدتاً مربوط به فرار مالیاتی بوده، نیز به مبلغ بیش از ۶ هزار میلیارد ریال بوده است.

وی عنوان کرد: بازرسی‌کل استان کرمان به‌منظور حمایت از فعالان اقتصادی استان در ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دادگستری‌کل، شورای حفظ حقوق بیت‌المال و مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استانداری حضوری فعال داشته است.

مدیرکل بازرسی استان کرمان خاطرنشان کرد: همچنین ارتباط مستمر این نهاد با دستگاه‌های متولی امر برای رفع موانع سرمایه‌گذاری در استان از جمله بانک‌های عامل، سازمان صمت، اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی محقق شده است.

انتهای خبر/ پسند https://armanekerman.ir/vdcjv8ev8uqex8z.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین