تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۰:۰۵
۰
plusresetminus
وصیت‌ شهید محمدجواد زادخوش؛

كارى كنيد كه ريشه ظالم برچيده شود

در وصیت‌نامه شهید محمدجواد زادخوش آمده است: راه شهيدان را ادامه بدهيد، در مقابل تجاوزكاران ايستادگى و كارى كنيد كه ريشه ظالم برچيده شود.
كارى كنيد كه ريشه ظالم برچيده شود
به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ شهید محمدجواد زادخوش يكم ‌بهمن‌۱۳۴۲، در روستای ‌خانوک از توابع شهرستان زرند به‌ دنيا آمد. تا اول متوسطه درس خواند، به‌‌عنوان بسيجی در جبهه ‌حضور يافت. بيست و يكم اسفند ۱۳۶۳، در جزيره مجنون بر اثر اصابت تركش خمپاره به شهادت رسيد. مزار وی در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.  

گزیده‌ای از وصيت‌نامه شهید محمدجواد زادخوش:

بسم الله الرحمن الرحيم

با درود و سلام به پيش‌گاه امام زمان و نايب برحقش امام خمينى؛ من از خداوند متعال مى‌خواهم كه تا گناهان مرا نبخشيده و اسلام را كاملاً نشناخته من را از دنيا نبرد تا اينكه در خاموشى و جهل به‌سر برم  و من در اين لباس مقدس خود مهيا كرده‌ام تا اينكه اگر الله هديه‌ام را كه خون ناقابلم را بپذيرد، خونم را فداى اسلام كنم.

من خدا را شكر كه من را در زمانى و كشورى خلق كرده است كه فساد در آن نيست و من از شما امت شهيدپرور مى‌خواهم قدر امام و قدر خودتان را بدانيد و دست از امام و روحانيت برنداريد و كارى نكنيد كه گمراه شويد و به‌هوش باشيد تا دشمن نتواند به اين انقلاب اسلامى ضربه وارد كند.

به رزمندگان كمک كنيد و آن‌ها را در جبهه‌ها يارى دهيد و نماز شب را به‌پا داريد و قرآن بخوانيد و كتاب‌هاى دينى به‌خصوص كتاب‌هاى شهيد عزيزمان دستغيب را بخوانيد. راه شهيدان را ادامه بدهيد، در مقابل تجاوزكاران ايستادگى كنيد و كارى كنيد كه ريشه ظالم برچيده شود و امام را بعد از هر نماز دعا كنيد.

و من سلام خود به تمام قومان وخويشان به‌خصوص پدر و مادر و خواهران و برادران مى‌رسانم و از شما طلب بخشش مى‌كنم و سلامتى شما را از خداوند متعال خواهانم و از شما مى‌خواهم اگر لياقت شهيد شدن را داشتم و شهيد شدم در فقدان من گريه نكنيد.

مرگ بر آمريكا و اسرائيل  درود بر رزمندگان اسلام 

خدايا خدايا تا انقلاب مهدى خمينى را نگه‌دار

منبع: نوید شاهد
انتهای خبر/ پسند https://armanekerman.ir/vdcirrazut1a5r2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین