تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۰۰
۰
plusresetminus
در راستای برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی صورت گرفت؛

دوخت ۲۴۰۰۰ دست لباس برای کودکان کرمانی

خادم مهدیه صاحب‌الزمان (عج) کرمان از دوخت ۲۴ هزار دست لباس برای مراسم شیرخوارگان حسینی و توزیع آن‌ها بین مردم خبر داد.
دوخت ۲۴۰۰۰ دست لباس برای کودکان کرمانی
علی اکبراسماعیل‌زاده در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه خبر تحلیلی «راه آرمان» در رابطه با دوخت لباس حضرت علی‌اصغر (ع) برای همایش شیرخوارگان حسینی عنوان کرد: با کمک خادمان مهدیه صاحب‌الزمان (عج) کرمان نزدیک به دو ماه است که این کارگاه برای دوخت لباس‌های مراسم حضرت علی‌اصغر (ع) راه‌اندازی شده است.

وی با بیان این‌که کارگاه دوخت لباس مراسم شیرخوارگان حسینی نزدیک به ۱۲ سال فعالیت می‌کند، گفت: از ابتدا با دوخت ۹۰۰ دست لباس آغاز به‌کار کردیم که تا قبل از وقوع بیماری کرونا نزدیک به ۲۴ هزار دست رسید.

خادم مهدیه صاحب‌الزمان (عج) کرمان ادامه داد: معمولاً کار دوخت را از سه ماه قبل از شروع محرم آغاز می‌کنیم زیرا کلیه خدمات مورد ارائه اعم از دوخت و بسته‌بندی و ..... در همین کارگاه صورت می‌گیرد.

اسماعیل‌زاده اذعان کرد: کلیه خادمان مهدیه‌ صاحب‌الزمان کرمان مسئول بسته‌بندی لباس‌ها هستند و اکثراً به‌صورت افتخاری خدمت می‌کنند و از ساعت هشت صبح تا هشت شب فعالیت ‌می‌کنند.

وی ادامه داد: گرچه خادمان افتخاری حضور دارند و بسیاری از خدمات را انجام می‌دهند اما در مرحله دوخت و برش فقط چند نفر هستند که کار را انجام می‌دهند و به‌صورت تخصصی خدمت‌رسانی می‌کنند.

خادم مهدیه صاحب‌الزمان (عج) اذعان کرد: با هزینه و بودجه شخصی مهدیه صاحب‌الزمان کرمان پارچه مورد نیاز از استان یزد خریداری شده و در اختیار برش‌کاران قرار گرفته تا دوخت لباس را انجام دهند.

اسماعیل‌زاده با بیان اینکه توزیع لباس از ساعت پنج هر عصر در داخل مهدیه صورت می‌گیرد، گفت: از  ۱۱ تیرماه توزیع لباس به‌صورت رایگان برای متقاضیان آغاز شده است و تا صبح روز ۲۲ تیرماه ادامه خواهد داشت و دریافت لباس برای عموم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ۲۴ هزار دست لباس برای مراسم شیرخوارگان حسینی دوخته و بین مردم در حال توزیع است.

انتهای خبر/ طهماسبی

  https://armanekerman.ir/vdcaeun6649nyu1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین