تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۰۳
۰
plusresetminus
نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد مطرح کرد:

توسعه حوزه صنعت رونق‌بخش مسئله اشتغال

نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: توسعه حوزه صنعت و معدن در جنوب کرمان سبب رونق اشتغال است.
توسعه حوزه صنعت رونق‌بخش مسئله اشتغال
به گزارش گروه شهرستان‌های پایگاه تحلیلی خبری تحلیلی «راه آرمان»؛ بهنام سعیدی در دیدار با مدیر‌کل اداره صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با اشاره به سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به جنوب کرمان و برگزاری نشست فعالان حوزه صنعت و معدن، گفت: با دستور وزیر صمت معادن مس کرور عنبرآباد و دلفارد به شرکت‌های جدید واگذار شده و روند اداری آن طی شده است.
 
نماینده مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به درخواست رئیس اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان مبنی‌بر فراهم نبودن زیرساخت‌ها در بعضی از نقاط شهرستان جهت انجام امور اکتشاف و بهره‌برداری معادن جدید، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان جیرفت ملزم به بهبود زیرساخت‌ها در حوزه راه، برق و آب هستند تا سرمایه‌گذاران با اطمینان خاطر پروژه‌های جدید را انجام دهند و دچار مشکل نباشند.
 
وی فعال شدن معادن مس و آهن را باعث ایجاد اشتغال پایدار در منطقه برشمرد و تصریح کرد: حوزه صنعت و معدن یکی از ارزشمندترین عرصه‌ها در ایجاد اشتغال پایدار، ایجاد ارزش افزوده و خودکفایی است و با فعال شدن معادن در جنوب کرمان شاهد کاهش رشد بیکاری جوانان این منطقه خواهیم بود.
 
بهنام سعیدی در پایان این دیدار خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاران شرکت‌های خاتم‌الانبیاء و پارت‌گوال به تعهدات خود مبنی‌بر سرعت‌بخشی روند آغاز عملیات اجرایی معادن عمل کنند.

 شایان ذکر است در حاشیه این دیدار بنهام سعیدی از بخش‌های مختلف اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان بازدید کرد و در جریان آخرین اتفاقات مربوط به اکتشاف پروژه‌های جدید معدنی قرار گرفت.
 
 
منبع: دقیانوس
انتهای خبر/فلاح
https://armanekerman.ir/vdcbf5b85rhba5p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما