تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۲۳
۰
plusresetminus
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس خبر داد:

حل بحران آب زرند با افزودن یک چاه

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس گفت: طبق قول‌هایی که مدیران امور آبفا دادند چاه آب شماره ۹ در چند روز آینده به مدار شهرستان زرند اضافه می‌شود.
حل بحران آب زرند با افزودن یک چاه
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی؛ چند روزی است که شهرستان زرند با بحران شدید آب مواجه شده است، به‌گونه‌ای که برخی مناطق شهر زرند به‌ویژه مناطق شرقی دچار کمبود شدید آب شده‌اند.

عبدالحسین همتی ضمن بازدید از زیرساخت‌های آب شرب زرند گفت: اکثر شهرهای استان کرمان به‌دلیل گرمای شدیدی که در روزهای گذشته، با بحران کم‌آبی روبه‌رو هستند اما شهر زرند به‌دلیل کمبود آب با بحران شدیدتری روبه‌روست که می‌طلبید، جهت رفع این مشکل تدابیری اتخاذ شود.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های انجام شده گفت: در این چند روز پیگیری‌های زیادی انجام شده تا شهر را از بحران خارج کنیم که طبق قول‌هایی که مدیران امور آبفا دادند چاه آب شماره ۹ در چند روز آینده به مدار اضافه می‌شود که گفتنی است این چاه با حجم آب تقریبی ۴۰ لیتر در ثانیه می‌تواند مشکل کم‌آبی را در این تابستان تا حدودی حل کند.

وی خاطرنشان کرد: از مسئولان مربوطه خواستیم تا با بررسی و کارشناسی این معضل بهترین راه حل را برای پیشگیری و حل معضل آب شهرستان زرند طراحی و اجرای کنند تا در سال‌های آینده این مشکل ایجاد نشود.

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdci5razvt1a5r2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین