تاریخ انتشار :چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۱
۰
plusresetminus
گزارشی از اجتماع بزرگ جوانان نقش‌آفرین گام دوم انقلاب در کرمان؛

حضور پررنگ دختران و پسران دهه هشتادی‌ها در دفاع از انقلاب

دهه هشتادی‌ها برخلاف ظاهرشان با شجاعت پشت انقلاب ایستاده‌اند و با حضورشان در اجتماع جوانان نقش‌آفرین گام دوم انقلاب اسلامی گل کاشتند.
به گزارش سرویس سیاسی راه آرمان ئو به نقل از کرمان ۱۴۰۰؛ دهه هشتادی‌ها برخلاف ظاهرشان جایی که لازم باشد حماسه می‌آفرینند و برخلاف تصور اشتباه دشمن به انقلاب و جمهوری اسلامی علاقه ویژه‌ای دارند‌.

نوجوانان کرمانی که امروز تک تکشان رزمندگان جنگ نرم هستند صبح امروز با آمدن به اجتماع سراسری جوانان نقش‌آفرین گام دوم انقلاب اسلامی که به مناسبت هفته دفاع مقدس و سال‌روز شکست حصر آبادان در عملیات ثامن‌الائمه(ع) در میدان شورای کرمان برگزار شد گل کاشتند؛ آن‌ها آمده بودند تا بگویند تا آخرین نفس پای انقلاب و شهدا خواهند ماند.

دهه هشتادی‌هایی که سن‌شان به سال‌های دفاع مقدس قد نمی‌دهد اما روایت‌هایی که شنیده‌اند برای نشاندن عشق شهدا در دل‌هایشان کفایت کرده است و امروز می‌خواهند گام دوم انقلاب را پیش ببرند؛ همان‌ها که رهبر معظم انقلاب درباره‌ آن‌ها می‌فرمایند که انقلاب را به نقطه اصلی خودش خواهند رساند.

ما متحدیم، شعاری بود که در بالای جایگاه توجه همگان را به خود جلب می‌کرد؛ شعاری که دشمن با دیدنش حساب کار دستش خواهد آمد.

عده‌ای در بین جمعیت با تابلوهایی به همراه بودند تا عشق و نفرت درونی‌شان را به نمایش گذارند؛ تابلوهایی همچون عکس امام راحل، رهبر عزیز و سردار دل‌ها که نشان از عشق و تابلوهایی همچون مرگ بر آمریکا که نشان از نفرت‌شان بود.

کمی آن‌طرف‌تر گروهی از دختران دبیرستانی که توجهم را به خود جلب کردند سربندهایی با نوشته‌های یا حسین(ع)، یا فاطمه(س)، یا ابوالفضل(س) و... را بر مچ‌هایشان بسته بودند تا ارادت خود به اهل‌بیت را نیز نشان‌دهند و بی‌شک اهل‌بیت هم یاری‌گر آن‌ها در مسیر پر پیچ و خم پیش رویشان خواهند بود.

در بین جمعیت با دختری دبیرستانی هم‌کلام شدم که برخلاف سن کمش حرف‌های بزرگی می‌زد؛ او می‌گفت: دشمن درباره ما دهه هشتادی‌ها اشتباه می‌کند و می‌گوید که ما به دنبال انقلابی جدید هستیم؛ امروز آمدیم تا مشت محکمی بر دهان‌ آن‌هایی بزنیم که می‌گویند ما مخالف انقلاب و اسلام هستیم.

دانش‌آموزی دیگر بیان کرد: با این‌که از نسل شهدا نیستم اما آن‌ها را قهرمان زندگی خود می‌دانم و بسیار مشتاقم تا بیش‌تر درباره‌ آن‌ها بدانم، هفته دفاع مقدس فرصت خیلی خوبی برای این امر است.

گفتنی‌ است که امروز تنها نوجوانان نبودند که به میدان آمده‌ بودند بلکه برخی از بزرگ‌ترها هم احساس تکلیف کرده و در کنار آن‌ها بودند؛ مادری که با فرزند شیرخواره‌اش حضور یافته بود دلیل حضورش را این‌گونه بیان کرد: با فرزندم آمدم برای بیعت با امام زمان و ولی‌فقیهمان، آمدم تا بگویم اگر روزی هم ما نباشیم فرزندانمان هستند و محال است که روزی سنگر اسلام خالی بماند.

در پایان می‌خواهم بگویم که حضور تعداد اندکی از نوجوانان فریب‌ خورده در بازی کثیف دشمن نمی‌تواند چهره دیگر هم‌سن‌هایشان را خراب کند و حضور پرشور امروزشان به دنیا ثابت کرد که با شجاعت هر چه تمام پای نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند.

انتهای خبر/ کارگرزاده  https://armanekerman.ir/vdcftedy0w6dmxa.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما