تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۸
۰
plusresetminus
در آستانه چهلمین روز حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان به میان جوانان رودبار جنوب رفتیم تا نظرات آن‌ها را در رابطه با این حادثه بشنویم.
فایل ویدیو
به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری 《راه آرمان》؛ در آستانه چهلمین روز حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رودبار ما به میان جمعی از هنرمندان و ورزشکاران شهرستان رودبار جنوب رفت تا نظر آن‌ها را در رابطه با این حادثه جویا شود.
 
ورزشکاران و هنرمندان رودباری در این گفتگو ویدئویی ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی ۱۳ دی‌ماه کرمان بیان کردند: با ترور کودکان و زنان در گلزار شهدای کرمان فقط زبونی و حقارت دشمنان جمهوری اسلامی ایران به خوبی مشخص و به همگان ثابت شد.
 
شهروندان رودباری ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار شهدای این حادثه بیان کردند: دشمن حتی چشم دیدن زائران و دلداگان شهید حاج قاسم سلیمانی در سالگرد او را نداشت و حتما خون پاک شهدای حادثه تروریستی کرمان عمر رژیم اشغالگر و آمریکای جنایتکار را کوتاه‌تر می‌‌کند.
 
دانش‌بر با تاکید بر جمله امام راحل(ره) در ترورهای دهه ۶۰، گفت: بر طبق جمله «بکشید ما را، ملت ما بیدار تر می‌شود» دشمن باید بداند این ترور‌ها قطعا سبب انسجام، اتحاد و یکپارچگی بیشتر مردم و افزایش خشم آن‌ها نسبت‌به دشمنان می‌شود.

منبع: رودبار ما

انتهای خبر/پورحیدر 
https://armanekerman.ir/vdchqwnzv23nxvd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما