تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹
۰
plusresetminus
حسن علیدادی سلیمانی با بیان اینکه شهدا شخصیت هایی هستند که در طهارت، پاکی، گسترش ارزش های اسلامی و دینی نقش بی بدیلی را داشته اند، گفت: شکل گیری جبهه مقاومت خیر و برکتی را به جامعه تزریق کرد تا شرایط را برای قیام نورانی حضرت ولی عصر(عج) فراهم کند.
نقش بی بدیل شهدا در گسترش ارزش های اسلامی و دینی/ شکل گیری جبهه مقاومت خیر و برکت را به جامعه تزریق کرد

به گزارش راه آرمان؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی صبح امروز در آیین سه شنبه های تکریم با عنوان «شکوه مادری» از گلزار شهدای کرمان و جوار مزار سپبهد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: در جوار شهدای عظیم الشانی قرار داریم که هر یک از آنها همچون ستاره ای می درخشند؛ این شهدا، شهدای لشکر غیور و افتخار آفرین ثارالله در هشت سال دفاع مقدس به فرماندهی غیور سیدالشهدای جبهه مقاومت سپهبد شهید سلیمانی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه موضوع جلسه بسیار بزرگ و ارزشمند است، عنوان کرد: هر کار خیری که در این عالم شکل می گیرد و هر شخصیت خیرخواه که پا به عرصه وجود می گذارد؛ در نگاه دینی ما هر فردی که در آن کار خیر و در شکل گیری شخصیت خیرخواه نقش دارد، به اندازه نقش خود در پیشگاه خداوند محجوب است.

وی ادامه داد: جایگاه مادر شهید با توجه به نقش تربیتی که شکل گیری زندگی یک جوان دارد، جایگاه قابل تعظیم و تکریم دارد؛ مادر شهید شخصیتی را تقویت کرده است که این ویژگی منحصر به شهدا است و چنانچه هر انسانی خود را در راستای دستورات الهی قرار دهد، تمام هم و غم او این می شود که به آنچه که خداوند می گوید، عمل کند تا یک انسان طاهر و پاک شود.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی تصریح کرد: شهدا یک امتیاز اضافه علاوه بر پاکی و طهارت دارند و آن مطهر بودن شهید است؛ شهدایی که در این مکان آرمیده اند، شخصیت هایی هستند که در طهارت، پاکی، گسترش ارزش های اسلامی و دینی نقش بی بدیلی را داشته اند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان خاطر نشان کرد: جبهه مقدس هشت ساله جاودانه ملت ایران به دلیل آنکه اطراف خود را تا شعاعی طاهر و پاک خواهد کرد به جبهه عظیم مقاومت تبدیل شده است و شکل گیری جبهه مقاومت خیر و برکتی را به جامعه تزریق کرد تا شرایط را برای قیام نورانی حضرت ولی عصر(عج) فراهم کند.

انتهای پیام/م
  http://armanekerman.ir/vdcc4sqsx2bqi18.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین