تاریخ انتشار :سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۵
۰
plusresetminus
اردشیر سعد محمدی در دیدار با کارگران شرکت مبین شهربابک گفت : به مطالبات و خواسته‌های کارگران شرکت «راه‌سازی و معدنی مبین» از پیمانکاران شرکت ملی صنایع مس ظرف در ۱۰ روز آینده رسیدگی می‌شود.
مدیرعامل صنایع  مس ایران  به مشکلات کارگران شرکت پیمانکاری «مبین شهربابک » ورود کرد.
به گزارش خبرنگار راه آرمان از شهربابک ،کارگران شرکت مبین شهربابک ، پس از چند  روز اعتصاب و تجمع اعتراضی  در مقابل فرمانداری شهربابک  و عدم پاسخگویی مسئولان، جهت پیگیری مطالباتشان به تهران سفر کردند.این کارگران در روز گذشته (سه‌شنبه ششم مهرماه) با اردشیر سعدمحمدی دیدار کردند. شرکت مبین از پیمانکاران دست اول صنایع مس است که مسئولیت معدن «میدوک» شهر «بابک» استان کرمان را برعهده دارد.

به گفته کارگران، آقای سعدمحمدی در این جلسه وعده داده که مشکلات و خواسته‌های آن‌ها حداکثر تا ۱۰ روز آینده مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین یک بازرس به محل کارگاه فرستاده می‌شود تا شرایط را مورد بررسی قرار دهد.

کارگران این شرکت افزودند : شرکت پیمانکاری، فیش حقوقی جعلی در اختیار کارفرمای مادر قرار داده، خالص دریافتی فیش‌های ارسالی به شرکت صنایع ملی مس با دریافتی کارگران اختلاف فاحشی دارد. این موضوع مورد توجه آقای سعدمحمدی قرار گرفت.

کارگران  اظهار کردند: اگر خواسته ما در ۱۰ روز آینده مورد بررسی قرار نگیرد، مطالبات خود را از قوه قضاییه یا ریاست‌جمهوری پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/همت https://armanekerman.ir/vdca06n6m49nu01.k5k4.html
منبع : الهام همت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین