تاریخ انتشار :پنجشنبه ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹
۰
plusresetminus
در سفر وزیر ورزش و جوانان به شهربابک مطرح شد؛

درخواست اخذ مجوز میزبانی تیم فوتبال صنعت مس شهربابک در لیگ دسته یک

وزیر ورزش و جوانان کشور به شهربابک سفر کرد و از زیرساخت های ورزشی شهربابک بازدید کرد.
درخواست اخذ مجوز میزبانی تیم فوتبال صنعت مس شهربابک در لیگ دسته یک


به گزارش خبرنگار راه آرمان از شهربابک ، صبح ،هشتم مهر ماه،سید حمید سجادی هزاوه، وزیر ورزش و جوانان کشور به همراه میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، قاسم شمسی فرماندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان ، پس از ورود به شهربابک  به گلزار شهدای شهربابک رفت و به   مقام شامخ  شهدا ادای احترام کرد  و سپس از زیرساخت های ورزشی شهرستان شهربابک بازدیدکرد.

در این سفر ،وزیر ورزش و جوانان  به همراه هیئت همراه از مجموعه تختی و  ورزشگاه «سردار حاج قاسم سلیمانی » مس بازدید کرد‌.همچنین در ادامه ی این سفر باشگاه شقایق و استخر« شنای باران»  افتتاح شد. قاسم شمسی سرپرست فرمانداری  شهربابک در حاشیه این سفر  خواستار اخذ مجوز میزبانی تیم فوتبال صنعت مس شهربابک در لیگ دسته یک شد.

قاسم شمسی  با اشاره به مشکل هتلینگ شهربابک به عنوان دلیل اصلی رد میزبانی شهرستان در لیگ دسته یک ، عنوان کرد: با توجه به مسافت صد کیلومتری شهربابک تا سیرجان خواستار اجازه ی استفاده از هتل های شهرستان سیرجان در راستای تامین نیازهای هتلینگ مسابقات خواستاریم.


وزیر ورزش و جوانان  در این سفر اظهار کرد: ظرفیت ورزشی شهربابک بالقوه و فوق العاده  است و بر خود تکلیف میدانم که در تکمیل پروژه ها و حل مشکلات ورزشی مطرح شده ی  شهرستان شهربابک پیگیری های لازم را انجام دهم.

انتهای پیام/همت https://armanekerman.ir/vdchwznzv23niqd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین