تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸
۰
plusresetminus
همزمان با دهه مبارک فجر ۵٧ طرح عمرانی، بهداشتی، آموزشی، کشاورزی و ارتباطی با حضور معاون سیاسی استاندار کرمان در بردسیر افتتاح شد.
افتتاح ۵٧ طرح عمرانی، بهداشتی، آموزشی و ارتباطی در بردسیر
به گزارش  راه آرمان، طی مراسمی به طور همزمان ۵٧ طرح عمران شهری و روستایی، پزشکی، کشاورزی، آموزشی و ارتباطی در سطح شهرستان بردسیر با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

حجت الاسلام علی اکبر کرمانی در مراسم افتتاح همزمان طرح های عمرانی و اقتصادی شهرستان بردسیر ضمن گرامیداشت ماه رجب و ایام الله دهه فجر گفت: در این ده روز اتفاقات عجیبی رخ داد که منجر به پیروزی انقلاب در ٢٢ بهمن شد. 

وی افزود: افتتاح پروژه ها و برگزاری مراسم و جشن در این ایام خوب است اما مهمتر از همه جشن ها بازخوانی تاریخ انقلاب است که جزو مطالبات مقام معظم رهبری در قالب جهاد تبیین است. 

امام جمعه بردسیر بیام کرد: در مقابل هجمه ضد انقلاب که به دنبال تضعیف انقلاب هستند و همه چیز را در زمان شاه گل و بلبل معرفی می کنند ما باید تبیین کنیم که چرا مردم انقلاب کردند. 

وی تصریح کرد: باید بازخوانی کنیم که شاه چه کارهایی کرد که سبب قیام مردم شد و این باید برای ما درس باشد و ما تکرار نکنیم. 

حجت الاسلام کرمانی گفت:  باید اتفاقات سال های شکل گیری انقلاب از شکنجه، کشتار و آزار مردم توسط ساواک تا وحدت، یک دلی و یک صدایی مردم را برای نسل امروز و آینده  تبیین کنیم. 

وی تاکید کرد: وحدت مردم در پیروزی انقلاب نقش اساسی داشت و ما امروز باید برای رسیدن به ا مان های انقلاب اختلاف حزب و جناح و غیره را کنار بگذاریم
و در مقابله با دشمنی که با تمام توان در جنگ روایات ها و اراده ها کار می کند، با جهاد تبیین ایستادگی کنیم.

سید حسن میرصادقی فرماندار بردسیر نیز در این مراسم ضمن تبریک دهه فجر گفت‌‌؛ هرساله در این ایام دستاوردهای نظام اسلامی برای مردم بیان می شود. 

وی افزود: امروز دشمن تلاش می کند مردم و نسل آینده را نسبت به این انقلاب بدبین و ناامید کند و در این راستا نقشه های شومی را اجرا کرده و هنوز هم دست بردار نیست. 

میر صادقی بیان کرد: قطعا تا روزی که ما آرمان های امام و انقلاب که همان آرمان های اسلام و حکومت جهانی مهدوی است دنبال می کنیم دشمن دست بردار نیست و ما باید در مقابل این جنگ با تبیین و روشنگری مقابله کنیم. 

وی ضمن تشکر از همکاری ائمه جمعه و همه مسئولان و مردم شهرستان تاکید کرد: شهرستان بردسیر از لحاظ امنیت در وضعیت مطلوبی قرار دارد که این
موفقیت در سایه همدلی و وحدت در شورای تامین شهرستان است که یکی از عوامل پیروزی انقلاب هم همین وحدت بود. 

فرماندار بردسیر تصریح کرد: امروز همزمان با استان، در سطح شهرستان بردسیر نیز ۵٧ طرح عمران شهری و روستایی، بهداشتی، آموزشی، کشاورزی و ارتباطی را با اعتباری بالغ بر ١٨٠میلیارد تومان و با حضور دکتر جلالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افتتاح شد.

رحمان جلالی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان نیز ضمن تبریک این ایام گفت: جهاد تبین کلیدواژه سخنان اخیر مقام معظم رهبری است زیرا در جنگ شناخت ها و اراده ها که دشمن به راه انداخته، جهاد تبیین تنها تاکتیک مقابله است. 

وی در چگونگی انجام جهاد تبیین گفت: علی رغم اینکه در این سال‌ها انواع تریبون ها را در اختیار داشته ایم اما کارهای تبیینی ضعیف بوده است و راه جهاد تبیین استفاده از دو عنصر ابتکار و هنر است که از توصیه های رهبری برای موفقیت در این امر است. 

جلالی در  به کار بستن بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد و افزود: مسئولان باید با کار و عمل و زبانشان به مردم امید بدهند زیرا عملکرد جهادی و تبیین آن در جامعه امیدآفرینی می کند. 

وی تصریح کرد: ما در مسیر تمدن سازی هنوز در مسیر دولت سازی هستیم، ما باید بتوانیم مدل اقتصادی که رهبری بیان کرده اند را پیاده سازی کنیم و مثل امنیت که امروز ما از دوره ژاندارم منطقه بودن به جایی رسیدیم که امروز از ما اجازه می گیرند در اقتصاد نیز قدرتمند شویم. 

معاون سیاسی استاندار کرمان گفت: وضعیت اقتصادی در سال های قبل از انقلاب باید تبیین شود و اینکه چرا مردم به سمت انقلاب رفتند و با این بازخوانی در جهت حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب و با توجه به نقشه راه ما که بیانیه گام دوم انقلاب است حرکت کنیم. 
وی در پایان از تلاش مسئولان شهرستان تقدیر کرد و گفت: امیدواریم افتتاح این ۵٧ پروژه که به سال پیروزی انقلاب است مایه خیر و برکت برای مردم بردسیر باشد و ان شاءالله با شعار "دیگر نباید خفت" کارگزاران بیش از پیش در جهت رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشور خدمت کنند. https://armanekerman.ir/vdceve8zpjh8wpi.b9bj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما