تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱
۰
plusresetminus
به مناسبت بزرگداشت هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح؛

قبور مطهر شهدا در رفسنجان گلباران شد + عکس

به مناسبت بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان قبور مطهر شهدا در رفسنجان گلباران شد.
قبور مطهر شهدا در رفسنجان گلباران شد + عکس
به گزارش راه آرمان؛  صبح امروز به مناسبت بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح با حضور جمعی از مسئولان قبور مطهر شهدا در رفسنجان گلباران شد.

در این مراسم حجت الاسلام بیاضی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان رفسنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و استاد شهید مرتضی مطهری تقارن هفته بزرگداشت مقام معلم و هفته عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح را مبارک دانست و گفت: به فرموده رهبر انقلاب وجود عنوان عقیدتی سیاسی در نیروهای یکی از اقدامات الهی و برکات خداوند است و همین مهم وجه تمایز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با سایر کشورهاست.

وی از استاد شهید مرتضی مطهری یاد کرد و گفت: شهید مطهری با انحرافات زمان خود که انحرافات عقیدتی بودند، مقابله کرد و یک تنه در مقابل این تفکرات و شبهاتی که به ذهن نسل جوان القا میشد، ایستادند.
حجت الاسلام بیاضی خاطر نشان کرد: کتب این استاد شهید با گذشت چندین سال همچنان بی نظیر و با ارزش است و گویی متناسب با زمان حال است.
شفیعی رئیس اداره آموزش و پرورش رفسنجان نیز در این آیین اخلاص در عمل با تاسی از شهدا را ضروری برشمرد و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان نیاز به از جان گذشتن هایی دارد تا نهال آن پابرجا بماند، ما فرهنگیان در این مسیر خواهیم بود تا اجازه ندهیم گزندی به این نظام برسد.

  https://armanekerman.ir/vdcgy39qnak9x34.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین