تاریخ انتشار :جمعه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸
۰
plusresetminus
به مناسبت هفته سلامت صورت گرفت؛

برگزاری ایستگاه سلامت در نماز جمعه ارزوئیه

به مناسبت آخرین روز از هفته سلامت به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارزوئیه ایستگاه سلامت در مراسم نماز جمعه ۲۳ اردیبهشت در مصلی ارزوئیه برگزار و به نماز گزاران خدمات سلامت رایگان ارائه شد.
برگزاری ایستگاه سلامت در نماز جمعه ارزوئیه
به گزارش راه آرمان از ارزوئیه در آخرین روز از هفته سلامت و در مراسم با شکوه عبادی سیاسی روز جمعه مورخ ١٤٠١/۲/٢٣ ایستگاه سلامت توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارزوئیه برگزار شد.

اميري پاك رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارزوئیه ضمن تعریف سلامت واهداف بهداشتی به شعار امسال سازمان جهانی بهداشتی با موضوع “سلامت ما سلامت سیاره ما” و دلیل انتخاب این شعار بعلت بحرانهای اب و هوایی شدید تخریب زمین و کمبود اب در دنیا اشاره کرد.

وی به روز شمار هفته سلامت و نقش مردم سازمان‌ های دولتی و سازمان‌ های مردم نهاد در تامین سلامت اشاره کرد و بیان داشت‌ اهداف حوزه سلامت با مشارکت بین بخشی و همکاری مردم و سازمانها امکان پذیر می باشد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ارزوئیه ضمن بیان اهداف فعالیت های هفته سلامت و برنامه های انجام شده جهت هفته سلامت در شهرستان به بیان گزارشی از عملکرد و فعالیت های انجام شده در حوزه سلامت شهرستان در یکسال اخیر پرداخت‌‌ و همچنين حجت السلام و المسلمين خادمي پور-امام جمعه موقت و رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان ضمن تشكر از حمايت همه جانبه مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان از برنامه هاي فرهنگي و حضور در اين برنامه ها با اهداي لوح تقدير از وی تقدير و تشكر نمود.

ضمنا در محل برگزاري نماز جمعه ايستگاه سلامت داير گرديد‌ و در این ایستگاه ويزيت پزشك -سنجش فشار خون و خطر سنجی سکته‌های قلبی-انجام تست قند خون-انجام واكسيناسيون-آموزش تغذيه سالم-آموزش بهداشت روان به صورت رایگان به نمازگزاران ارائه گردید و بیش از ١٠٠ نمازگزار از خدمات رایگان بهره مند شدند.

انتهای پیام/ جواد بختیاری زاده https://armanekerman.ir/vdcfxvdyxw6d01a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین