تاریخ انتشار :دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹
۰
plusresetminus
حاجب گفت: هنرمندان واقعی شهدا هستند که با هنر جانفشانی خود به ما درسهای زیادی دادند.
هنرمندان واقعی شهدا هستند/ سلبریتی ها بازی گردان دشمن زخم خرده انقلاب در اغتشاشات اخیر شدند
به گزارش خبرنگار راه آرمان از رودبارجنوب،اسلام حاجب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان رودبارجنوب در یادواره شهید پورحیدر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: شهدا محفلشان نورانی است،اگر به دنبال عاقبت بخیری هستیم باید به زندگی شهدا اقتدا کنیم.
 
وی ادامه داد: شهدا اهداف والایی داشتند که پس از ۴۰ سال هنوز خون آنها مثل خون امام حسین (ع) می‌جوشد و زنده است و انگار همین امروز به شهادت رسیده‌اند و هنوز مردم در تشییع پیکر مطهر شهدا حضور پر شوری دارند.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبارجنوب با اشاره به اهمیت برگزاری یادواره و پاسداشت شهدا، گفت: بزرگداشت و یادواره شهدا به منظور مرور خاطرات گذشته نیست بلکه برای تربیت نسل‌های آینده است. ترویج مکتب شهادت با برگزاری یادواره‌های شهدا ضروری است و ارزش‌های اسلامی را به نسل آینده پیوند می‌دهد.
 
وی افزود: امروزه دشمن سعی دارد تا با جنگ نرم به اسلام ضربه وارد کند و مردم باید در تمامی عرصه‌ها هوشیار باشند و با همان روحیه هشت سال دفاع مقدس با مهارت و توانایی که دارند با ابزار یزیدیان زمانه مقابله کنند.
 
حاجب ضمن محکومیت حوادث اخیر گفت: برنامه از پیش طراحی شده بود و سلبریتی ها که دلغکی بیش نیستند در این موج سواری دشمن را همراهی و خسارات زیادی را به بیت المال مسلمین وارد کردند.
 
وی بیان کرد: کشف۹۰۰شوکر در کردستان نشان داد که دشمن از ماه‌ها قبل برای اين اقدام برنامه ریزی کرده است و مهسا اسم رمز آنها در این فتنه است.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبارجنوب با بیان اینکه شمر زمانه را در حوادث اخیر شناختیم،عنوان کرد:زمانیکه یک شخصیت به دامنه‌ای از شهرت و دربرگیری در جامعه می‌رسد، آنگاه که مصرف‌زده این دامنه شهرت نشود، می‌توان بر او نام هنرمند، ورزشکار، پهلوان یا هرچه که به خاطرش مورد توجه عموم قرار گرفته نهاد.
 
وی بیان کرد: سلبریتی ها اگر بحث صدا و سیما و ورزش این کشور نبو د، افراد دلغکی بیش نیستند هنرمند آن کسی است که بعد از مرگ آثاری از آن به یادگار بماند.
 
وی با بیان اينکه هنرمند واقعی شهدا هستند،گفت: هنرمندان واقعی ما پورحیدر ها، شهدا و ایثارگران هستند که با هنر جانفشانی خود به ما درسهای زیادی دادند،تاریخ این کشور به شهدا افتخار می کند،چرا که سند حقانیت این نظام و انقلاب هستند.
 
وی تصریح کرد: جوانان به جای اینکه شهدای شهر خود را بشناسند سلبریتی ها را می شناسند و این یک آفت برای جامعه است.
 
حاجب با بیان اينکه فضای مجازی کشور ما بی در و پیکر است،اظهار کرد: اگر فضای مجازی در و پیکر داشته باشد می توانیم کار فرهنگی انجام دهیم. 
 
وی با بیان اینکه فضای مجازی ما در خارج از کشور اداره می شود،گفت: در حوادث اخیر بیش از یک ميليون هشتگ در فضای مجازی بالا آمد که ۶۰۰میلیون آن خارج از کشور بود وفضای مجازی باید یک در و پیکر درست و حسابی داشته باشد،تا بتوان آن را کنترل کرد.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رودبارجنوب خاطر نشان کرد: فراجا واقعا مظلوم است کسانی که دم از انسانیت می زند نیروهای امنیتی ما را در خیابان به رگبار بستند و آتش زدند. 
 
انتهای پیام/پ
https://armanekerman.ir/vdcfy1dycw6d0ea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین