تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷
۰
plusresetminus
مسئول فضای مجازی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:

میدان جهاد نسل جوان ما حضور هوشمند در فضای مجازی است

مسئول فضای مجازی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: میدان جهاد نسل جوان ما حضور هوشمند، قدرتمندانه، هنرمندانه و عالمانه در فضای مجازی است.
میدان جهاد نسل جوان ما حضور هوشمند در فضای مجازی است
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «راه آرمان»معاون‌هماهنگ کننده بنیاد حفظ‌آثار و نشر ارزش های دفاع‌ مقدس کشور درآیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی‌ فعالان دفاع‌ مقدس و مقاومت در فضای‌ مجازی گفت: فضای‌ مجازی فرصتی فوق‌العاده و مناسب برای ترویج معارف اسلامی و تأثیرگذاری در‌ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی و اجتماعی در‌عرصه‌های ملی و بین‌المللی است؛ ظرفیتی که تا‌امروز در اختیار نداشتیم.
علی‌اصغر‌جعفری اذعان کرد: کسانی که نان، شیرخشک و داروی بچه‌های پروانه‌ای ما‌را تحریم کردند چرا اینترنت و فضای‌ مجازی را تحریم نمی‌کنند و روز به روز تجهیزات بهتری می‌دهند؟ معلوم است در پس قصه منفعتی وجود‌ دارد بنابراین فضای‌ مجازی برای تأمین منفعت آنها ایجاد شده و میدان بسیار‌ بزرگ، گسترده و اثرگذار و روز به روز با پیچیدگی‌های فراوان که کلید آن دست خودشان‌ است.
 
علی‌اصغر‌ جعفری با بیان اینکه فضای مجازی دجال قرن است گفت: این‌جریان؛ پرشتاب و توقف‌ناپذیر و پرجاذبه و اغواگر است اگر نتوانیم بر آن فائق بیاییم و نهیب مقام معظم رهبری هم گواه همین است لذا راه مقابله با جریان پرسرعت اطلاعات و ارتباطات برخورد انفعالی و قهری نیست زیرا چه بخواهیم و نخواهیم این فضا فراهم است و جوانان ما در آن هستند و بیرون از فضای حقیقی نیست بلکه بخشی از زندگی ما است.
 
وی تأکید کرد: باید شناخت میدان بازی و قواعد حاکم و روش های مؤثر را با تولیدات خوب و جذاب و ارزش مدار و روش های اثربخش و خدمات پاک و سالم با جریان عمومیِ تقویت شده ساختارمند دنبال کنیم.
 
مسئول فضای مجازی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور گفت: میدان جهاد نسل جوان ما حضور هوشمند، قدرتمندانه، هنرمندانه و عالمانه در فضای مجازی است؛ باید خاکریز مقاومت و ایستادگی در برابر نظام کفر و الحاد را در فضای مجازی با بهره‌گیری از سکوهای رسانه‌ای ایجاد کنیم و بتوانیم دشمن را سنگر به سنگر عقب ببریم.

انتهای خبر/سعید
https://armanekerman.ir/vdcgtx9q7ak9wq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما