تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵
۰
plusresetminus
مطالبه مردمی که باید جدی گرفته شود؛

ضرورت افزایش جایگاه های سوخت در فهرج

افزایش تعداد جایگاه های سوخت در شهر فهرج از جمله مطالبات مهم اهالی این شهر است که میطلبد نسبت به رسیدگی به آن اقدام شود.
ضرورت افزایش جایگاه های سوخت در فهرج
به گزارش راه آرمان؛ مرکز شهر فهرج با جمعیت حدود 16 هزار نفر فقط یک جایگاه سوخت دارد که همین امر گلایه های زیاد مردمی را بدنبال داشته است.

تنها جایگاه سوخت فهرج در خارج از شهر و مسیر ترانزیتی محور زاهدان – بم مستقر است و مردم این شهر برای انجام سوختگیری وسایل نقلیه خود باید مسیر داخل شهر را عبور تا به مقصد مورد نظر برسند.

یکی از شهروندان فهرجی طی گفتگو با خبرنگار ما گفت: واقعا جای تاسف است که شهر فهرج با این همه قدمت فقط یک جایگاه سوخت دارد که جوابگوی نیازهای مردم نیست.

وی افزود: از مسئولان استانی تقاضا داریم حداقل یک جایگاه دیگر در فهرج راه اندازی کنند تا قدری از مشکلات ما کاسته شود.

همچنین یکی دیگراز اهالی فهرج با ابراز گلایه از معطلی های زیاد در تنها جایگاه سوخت این شهر بیان کرد: تا کی باید شاهد این وضعیت باشیم؟ ما وقت زیاد خود را در این جایگاه میگذرانیم و واقعا از اینکه مسئولان فکری برای افزایش جایگاه های سوخت در فهرج ندارند گلایه مندیم.

در ادامه سراغ فردی دیگر از شهروندان فهرجی رفتیم که وی نیز طی گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تنها جایگاه سوخت فهرج فقط 2 تلمبه سالم دارد که این وضعیت معطلی رانندگان را در گرمای طاقت فرسای فصل تابستان به دنبال داشته است.

حجم زیاد گلایه های مردمی در شرایطی است که چندین سال است یک جایگاه سوخت دیگر در داخل فهرج نیز احداث شده اما علیرغم اینکه پیشرفت بالای 90 درصد داشته تاکنون نسبت به راه اندازی آن اقدامی نشده است.

حسین سعیدنیا فرماندار فهرج پیرامون مطالبه مردم در جهت افزایش جایگاه سوخت در این شهر با تاکید بر تسریع در راه اندازی جایگاه سوخت مستقر در داخل شهر فهرج گفت: طی دیدار هفته قبل که با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان صورت گرفت مقرر شد  سرمایه گذار هفته آینده با مراجعه به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان نسبت به برآورده کردن تعهدات خود اقدام کند.

وی افزود: برای راه اندازی این جایگاه بصورت ویژه پیگیرانجام امور هستیم تا در کوتاه ترین زمان به بهره برداری برسد.

انتهای پیام/عباسزاده https://armanekerman.ir/vdccseqsm2bqi48.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین