تاریخ انتشار :سه شنبه ۷ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۰
۰
plusresetminus
مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرمان خبر داد؛

نصب مجسمه «ناظم الاطبا» در چهارراه طهماسب آباد تا یکماه آینده

یدالله علیزاده با بیان اینکه در کمیته زیباسازی مطرح شده تا مجسمه «ناظم الاطبا» در چهار راه طهماسب آباد شهر کرمان نصب شود، گفت: چناچه مشکلی پیش نیاید تا یک ماه آینده این مجسمه در این چهار راه نصب می شود.
نصب مجسمه «ناظم الاطبا» در چهارراه طهماسب آباد تا یکماه آینده
یدالله علیزاده در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به برداشتن مجسمه های چهار راه طهماسب آباد(سمیه) در شهر کرمان گفت: برداشتن مجسمه ها به منظور ساماندهی مطرح بوده است؛ چرا که این کار در گذشته ابتر مانده و کامل نشده بود و صرفا مجسمه ها نصب شده بودند، در حالی که نیمکت و دیگر وسایل باید در این قسمت نصب می شد.

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرمان ادامه داد: مجسمه قدری مشکل پیدا کرده بودند و تصمیم گرفته شد که این مجسمه ها برداشته شوند.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه این موقعیت نزدیک به ساختمان پزشکان است، بیمارستان ارجمند در مجاورت این مکان قرار دارد، کلینیک بعثت در این مکان فعال است و بیمارستان باهنر و فاطمه الزهرا را در نزدیک همان موقعیت داریم؛ در کمیته زیباسازی مطرح شده تا مجسمه «ناظم الاطبا» در این مکان نصب شود که در این زمینه موافقت های اولیه انجام شده است.

علیزاده با تأکید بر اینکه مجسمه «ناظم الاطبا» تقریبا آماده شده است و چناچه مشکلی پیش نیاید تا یک ماه آینده این مجسمه در چهار راه طهماسب آباد(سمیه) نصب می شود، ابراز کرد: بخشی از چهار راه طهماسب آباد(سمیه) که قرار است مجسمه نصب شود، کار ابنیه ای دارد که حتما باید انجام شود.

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرمان ضمن اشاره به مطلب فوق خاطر نشان کرد: چنانچه تصمیم در خصوص نصب مجسمه «ناظم الاطبا» تغییر کند، در این قسمت المان های دیگر نصب خواهد شد؛ اما فعلا نصب مجسمه «ناظم الاطبا» مطرح است.

انتهای پیام/م https://armanekerman.ir/vdcfjedyvw6d0ca.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین