تاریخ انتشار :يکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۷
۰
plusresetminus
عباس تقی زاده رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان کرمان گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از پیگیری ها و مکاتبات دکتر علی زینی وند استاندار کرمان با واکسیناسیون افراد بالای پنجاه سال علیه بیماری کرونا ویروس در شهرستانهای شرقی و جنوبی استان کرمان موافقت کرد.
موافقت وزارت بهداشت با تخصیص واکسن کرونا برای افراد بالای ۵۰ سال در شهرستانهای شرقی و جنوبی استان کرمان
به گزارش "راه آرمان" عباس تقی زاده رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان کرمان امروز سوم مردادماه اعلام کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از پیگیری ها و مکاتبات  علی زینی وند استاندار کرمان با واکسیناسیون افراد بالای پنجاه سال علیه بیماری کرونا ویروس در شهرستانهای شرقی و جنوبی استان کرمان موافقت کرد.

 تقی زاده افزود: با هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده توسط  اصغر مکارم رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و دکتر مازیار اویسی رییس دانشگاه علوم پزشکی بم از افراد بالای ۵۰ سال درخواست می شود در شهرستانهای جیرفت، قلعه گنج، رودبارجنوب، کهنوج و عنبرآباد و همچنین در شهرستانهای بم، ریگان، فهرج و نرماشیر از مراجعه حضوری به مراکز واکسیناسیون خودداری کنند.

به گزارش راه آرمان؛ طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط دانشگاههای علوم پزشکی بم و جیرفت واجدان شرایط باید منتظر تماس مراکز واکسیناسیون بمانند تا پس از تماس و اعلام نوبت، برای تزریق واکسن مراجعه کنند.

همچنین واجدان شرایط به سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا به آدرس 
salamat.gov.ir
مراجعه و طبق شرایط سنی مندرج در سامانه نسبت به ثبت نام اقدام کنند و طبق پیامک دریافتی برای تزریق واکسن در ساعت اعلام شده به مرکزی که در پیامک مشخص شده است مراجعه کنند.
انتهای پیام/امیر https://armanekerman.ir/vdccmxqsi2bqi18.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین