تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳
۰
plusresetminus
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه بسیج دریایی همان نیروی با عظمتی است که توانست در دفاع مقدس، پوزه دشمنان را به خاک بمالد، گفت: تا کنون توانسته ایم ۵۸۸ناوگروه دریایی با استعداد بیش از ۴۰ هزار نفر در سواحل جنوبی و شمالی کشور سازماندهی کنیم.
۵۸۸ ناوگروه دریایی در سواحل کشور سازماندهی شدند
به گزارش راه آرمان؛ گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ در اولین روز از هفته دفاع مقدس، صبح امروز، بزرگترین رزمایش اقتدار رژه انبوه شناورهای مردمی بسیج دریایی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق پنجگانه ندسا در  سواحل نیلگون خلیج فارس ، دریای عمان از اروند تا  تنگه استراتژیک هرمز در بندرعباس و از هرمز تا پسابندر در چابهار و سواحل شمالی با ظرفیت بیش از  ۱۰۰۰شناور سبک و نیمه سنگین با حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه،دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری  و سایر  فرماندهان و مسئولین لشکری و کشوری برگزار شد.
در این رزمایش اقتدار آمیز رژه  بسیج دریایی با شعار « ما مقتدریم» ، نمایشی از عزت ملی ، عظمت وحدت شیعه و سنی با بصیرت دینی و روحیه ولایت مداری برگزار و برای دفاع  جانانه  از میهن اسلامی و آب های سرزمینی با شناورهای مردمی در راستای ایجاد ثبات و امنیت پایدار منطقه ای  و  «سیادت» و «صیانت» دریایی همواره  با پیمودن راه شهدا به نمایش رژه اقتدار آمیز  در عرصه آب های نیلگون خلیج فارس ، دریای عمان و دریای خزر پرداختند.
دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در این باره گفت: نیروی دریایی سپاه از زمان تشکیل بسیج دریایی در سال ۱۳۹۷ توانسته با همراهی و همیاری بسیجیان عزیز جان برکف با وحدت توأم بر محور ولایت  و استفاده از توان و ظرفیت های عظیم  مردمی تا کنون ۵۸۸ ناوگروه دریایی با استعداد بیش از ۴۰ هزار نفر در سواحل جنوبی و شمالی سازماندهی  و در مواقع لزوم و ضروری  از ظرفیت بالای آنان در زمینه های مختلف عمران و آبادی، امنیتی،اقتصاد مقاومتی و  خدمات رسانی مردمی   بهره گیری می نماید.
وی  افزود: بسیج دریایی همان نیروی با عظمتی است که توانست در دفاع مقدس، پوزه دشمنان را به خاک بمالد و امروز  منسجم تر در عرصه های مختلف برای نظام اسلامی در هر جایی که لازم باشد نقش آفرینی می کند و مایه عزت و افتخاری برای ملت عزیزمان است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه ابراز داشت : برگزاری این رژه مقتدر دریایی که امروز مشاهده می کنید نمایشی از اقتدار و عزت نظام ولایت مدار مردمی جمهوری اسلامی ایران است که پیامش صلح ،دوستی،برادری برای کشورهای دوست و  همسایه است که بر اساس  ایثار، ولایت مداری  و برای ایجاد امنیت پایدار در سواحل دریای خلیج فارس و دریای عمان بنا شده  است. https://armanekerman.ir/vdchvznzv23ni-d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین