تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴
۰
plusresetminus
معاون اجتماعی دادگستری کرمان خبر داد:

تشکیل کارگروه ویژه مصلحین اقتصادی در استان کرمان

سیدمهدی قویدل گفت: کارگروه ویژه مصلحین اقتصادی در استان کرمان تشکیل شده است.
تشکیل کارگروه ویژه مصلحین اقتصادی در استان کرمان
به گزارش راه آرمان، سیدمهدی قویدل گفت: تعامل، همگرایی و هم افزایی سازنده دستگاه قضایی در راستای سند تحول و تعالی قضایی با فعالان اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی، از جمله اهداف نخستین گردهمایی فعالان اقتصادی و مسئولان قضایی استان کرمان با عنوان مانع زدایی اقتصادی، پشتیبانی قضایی است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان در نخستین گردهمایی فعالان اقتصادی و مسئولان قضایی استان کرمان با عنوان مانع زدایی اقتصادی، پشتیبانی قضایی افزود: نهادینه کردن فرهنگ داوری و توسعه حمایت‌های حقوقی و قضایی از فعالان اقتصادی از دیگر اهداف نخستین گردهمایی فعالان اقتصادی و مسئولان قضایی استان کرمان با عنوان مانع زدایی اقتصادی، پشتیبانی قضایی است.

قویدل با اشاره به تشکیل کارگروه ویژه مصلحین اقتصادی در استان کرمان، یادآور شد: دبیرخانه گردهمایی مانع زدایی اقتصادی، پشتیبانی قضایی در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان تشکیل شده است که نخستین نشست آن به شهرستان‌های زرند، راور و کوهبنان اختصاص دارد و نشست‌های بعدی سایر شهرستان‌های استان را پوشش خواهد داد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان تصریح کرد: رسیدگی به پرونده‌های فعالان اقتصادی و حل مشکلات آن‌ها از موارد مورد تاکید ریاست کل دادگستری استان کرمان به شمار می‌رود و از این رو نشست‌های ستاد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی به صورت مستمر در استان کرمان برگزار می‌شود.

قویدل خاطر نشان کرد: مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی شهرستان زرند جمع بندی شده و براساس اولویت‌های تعیین شده از سوی دستگاه قضایی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/قنبرزهی https://armanekerman.ir/vdcgzx9qxak9xx4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین