تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷
۰
plusresetminus
احمد اسکندری نسب با اشاره به بازگشایی حضوری تدریجی مدارس در آبان ماه گفت: ۹۵ درصد فرهنگیان و بیش از ۸۵ درصد دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال در استان، واکسن کرونا را دریافت کردند.
آموزش حضوری دانش آموزان در آبان ماه به صورت تدریجی پیگیری می شود/ بیش از ۸۵ درصد دانش آموزان ۱۲ تا ۱۸ سال استان تا کنون واکسینه شده اند
به گزارش راه آرمان؛ احمد اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست شورای معاونان آموزش وپرورش استان،اظهارکرد: برای حضوری شدن مدارس تاریخ خاصی را مشخص نمی کنیم بلکه بر اساس پروتکل ۰۶ که توسط شبکه بهداشت اعلام شده بود چند مرحله بازگشایی حضوری داشتیم.
وی  افزود: همه مدارس روستایی و عشایری و کلاس های مهارتی فنی و حرفه ای از سوم مهرماه به صورت حضوری آموزش خود را آغاز کردند؛ کلاس های  بیش از ۱۵ نفر به صورت زمان بندی در شیفت ها و روزهای متفاوت بازگشایی شدند.
اسکندری نسب بیان کرد: برای سایر مدارس عنوان شده بود که فرآیند بازگشایی از اول آبان ماه آغاز شود ؛ ممکن است فرایند بازگشایی مدارس  بر اساس پروتکل های اعلامی و اخذ مجوزات لازم،  از اول تا آخر آبان ماه متغیر خواهد بود، در نتیجه نمی توان زمان بازگشایی دقیق را اعلام کرد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان همچنین اظهار کرد:  به آن دسته از مدارسی که درخواست بازگشایی را در سامانه ثبت کرده اند پس از بازدید و مشاهده و احراز شرایط لازم برای حضوری شدن، مجوز بازگشایی ارائه گردید؛ بقیه مدارس هم باید فرایندهای لازم را بگذرانند تا مجوز حضوری شدن به آنها داده شود.
احمد اسکندری نسب گفت: تا کنون ۹۵ درصد فرهنگیان و بیش از ۸۵ درصد دانش آموزان ۱۲ الی ۱۸ سال در گلستان واکسن کرونا را دریافت کردند.
انتهای پیام/ https://armanekerman.ir/vdcfj0dyew6d00a.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین