تاریخ انتشار :يکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶
۰
plusresetminus
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند:

جوان خلاق زرندی در مسابقات ملی مهارت حضور یافت

مهرداد مداحی نژاد گفت: امین رجب زاه از جوانان خلاق زرندی در مسابقات ملی مهارت در رشته فناوری خودرو حضور یافت.
جوان خلاق زرندی در مسابقات ملی مهارت حضور یافت
به گزارش راه آرمان ؛ مسابقات ملی مهارت در رشته فناوری خودرو از تاریخ ۱۴۰۰/۹/۷ با حضور ۲۸ شرکت کننده از سطح کشور در مرکز ۹ دی استان تهران استارت خورد.

مهرداد مداحی نژاد رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند با اعلام این خبر افزود:مسابقات ملی مهارت هرساله در ۳۶ رشته آموزشی در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری با هدف شناسایی نخبگان مهارتی و معرفی آنان به صنایع و صنوف برگزار می گردد و افراد برگزیده در سطح ملی به المپیاد جهانی مهارت که هر دو سال یکبار برگزار می شود اعزام می گردند. 

مداحی نژاد با اشاره به اولین میزبانی استان کرمان در این مسابقات در چهار رشته با همکاری واحدهای صنعتی و بنگاههای اقتصادی در شهرستان های سیرجان، رفسنجان و کرمان اظهار کرد: در رشته فناوری خودرو آقای امین رجب زاه از جوانان خلاق زرندی در دو سال قبل موفق به کسب رتبه اول استان گردید.
وی ادامه داد: به دلیل شروع بیماری کرونا این مسابقات با تاخیر از هفتم آذرماه سال جاری به مدت ۳ روز در مرکز تخصصی ۹دی استان تهران با حضور این جوان با استعداد زرندی در حال برگزاری است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند برای همه شرکت کنندگان بویژه برای آقای امین رجب زاده، شرکت کننده این شهرستان،  آرزوی موفقیت نموده و از حمایت همه مسئولین مدیر کل استان و مسئولین شهرستانی بویژه  فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه زرند و مسئول دفترنماینده شهرستان در مشایعت و همراهی این جوان در هنگام اعزام به مسابقات تقدیر نمود.


انتهای پیام/ قنبرزهی https://armanekerman.ir/vdcjx8evxuqe8hz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین