تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰
۰
plusresetminus
سرپرست بهزیستی استان کرمان خبر داد:

ضرورت خدمت رسانی مداوم به مددجویان آسیب دیده از سیل

علیرضا وحید زاده سرپرست بهزیستی استان کرمان گفت: همه ما باید با خدمت رسانی مداوم خود به مددجویان آسیب دیده از سیل؛ بتوانیم کمی از آلام این عزیزان را تسکین ببخشیم.
ضرورت خدمت رسانی مداوم به مددجویان آسیب دیده از  سیل
به گزارش ؛راه آرمان؛ علیرضا وحیدزاده سرپرست بهزیستی استان کرمان در رزمایش همدلی درشهرستان قلعه گنج شرکت نمود.
 
علیرضا وحید زاده سرپرست بهزیستی استان کرمان در این مراسم در سخنان کوتاهی با اشاره به ارزش واهمیت حضور فعال ومسئولانه خیرین وتشکلهای مردم نهاد در ساماندهی وضعیت نیازمندان در شرایط بحرانی افزود : تلاش جهت تغییر نگاه انسان ها ارزشی بسیار بالا و قابل توجه دارد چرا که با تغییر نگاه انسانها می‌توان بسیاری از مشکلات جامعه را با توجه دادن آنها آن موضوع حل و فصل نمود.
 
وی با اشاره به به توانمندی های بالقوه جامعه هدف نیز اظهار داشت : مددکاران و خیرین بابد تلاش کنند تا توانمندی های جامعه هدف کشف و پرورش دهند چرا که همین موضوع می تواند وسیله بسیار موثر و قوی در بهبود وضعیت آنان باسند.
 
وحید زاده بحث ایجاد خود باوری و شناسایی توانمندی های افراد دارای معلولیت را خدمتی ارزشمند و ماندگار دانست و افزود : حضور خیرین و نیکوکاران و افراد داوطلب در این گونه حرکت های پسندیده و ارزشمند می‌تواند سرآغازی برای تغییرات عمیق و ماندگار در نگاه همه کسانی که دل در گرو خدمت به جامعه خود بسته اند باشد وامیدواریم که این گونه خدمات همچنان تداوم داشته و با هدفمند کردن کمک ها و حمایت‌ها مسیر تعالی و استقلال پایدار محرومین و نیازمندان را در جامعه فراهم نماییم.

در پایان این مراسم از دست اندرکاران برگزاری این همایش و دست اندرکاران تامین وتوزیع اقلام حمایتی با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.
 
شایان ذکر است در این رزمایش بیش از ۱۰۰۰ سبد کالا شامل رب روغن ماکارونی هر کدام سه بسته و یک کیسه برنج ده کیلویی به ارزش هر سبد ۵۰۰ هزارتومان ، بیش از ۱۰۰۰ بسته بهداشتی شامل ماسک ،مواد ضد عفونی کننده دستکش و... به ارزش هر بسته۶۰ هزارتومان ؛ و اقلام و لوازم ضروری منزل شامل ۲۰۰ بخاری ،۲۳۰ تخته پتو ،۶۰ رول نایلون ضخیم ، البسه زمستانی و.... جمعا به ارزش ریالی ۲ میلیارد تومان توسط قرارگاه محرومیت زدایی و خیریه آبشارعاطفه ها به سیل زدگان ۳ شهرستان جنوبی استان اهدا گردید.


انتهای پیام/تاج الدینی
https://armanekerman.ir/vdcgyt9qxak9xq4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین