تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹
۰
plusresetminus
به‌ مناسبت هفته قوه قضائیه مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با حجت‌الاسلام پورمحمدی رئیس دادگستری رفسنجان و شهسواری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان دیدار کرد.
تمام قد در کنار منطقه ویژه اقتصادی و حمایت از تولید رفسنجان ایستاده‌ایم
به گزارش راه آرمان؛ روح‌الله بهرام‌شاهی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان در این دیدار با گرامیداشت هفته قوه قضاییه، به معرفی منطقه ویژه اقتصادی و اهداف و راهبردهای آن پرداخت.

وی در ادامه تصریح کرد: زیرساخت‌های منطقه نیاز به تقویت دارد و امیدواریم شرکت ملی صنایع مس نسبت به تقویت این زیرساخت‌ها نگاه ویژه‌ای داشته باشد و به مرور سازمان مسئولی این منطقه را بر عهده بگیرد.

بهرام‌شاهی خاطرنشان کرد: احداث ساختمان گمرک طی دوره مدیریت جدید منطقه کلید خورد و تا یک ماه آینده ساختمان جدید افتتاح و گمرک‌های تخصصی در این منطقه ایجاد می‌شود.

حجت‌الاسلام پورمحمدی رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان تولیدکنندگان و کسانی که کار اقتصادی می‌کنند را افسران خط مقدم جنگ اقتصادی دانست و اظهار کرد: با توجه به شعارهای مقام معظم رهبری در سال‌های اخیر، مسائل اقتصادی اولویت نخست کشور در کوتاه مدت است، اگرچه مسائل فرهنگی در درازمدت اولویت نخست کشور بوده و است.

وی راه‌اندازی یک واحد تولیدی و اشتغالزایی برای چند نفر را مصداق بارز جهاد فی سبیل‌الله دانست و افزود: جهاد دری از درهای بهشت است و فعالان حوزه اقتصادی باید با اعتقاد و باور که جهادگر هستند، خود را دست کم نگیرند و جایگاه والای خود را بشناسند که در این برهه از زمان چه نقش پررنگی برای اقتصاد کشور ایفا می‌کنند.

حجت‌الاسلام پورمحمدی خاطرنشان کرد: حمایت از سرمایه‌گذار یکی از مسائل مهم است و دستگاه قضائی در کمیته رفع موانع تولید به‌شدت دنبال گره‌گشایی از مشکلات تولید است و تأکیدمان بر این است که روند تولید متوقف نشود.

رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان خاطر نشان کرد: بنده و همکارانم تمام قد در کنار حمایت از تولید ایستاده‌ایم و برای منطقه ویژه و سایر واحدهای تولیدی شهرستان پرونده‌هایی که مربوط به ما می‌شود اگر در رفسنجان از دایره اختیارات یک مدیر خارج باشد از طریق استان پیگیری خواهیم کرد.

انتهای پیام/ https://armanekerman.ir/vdchmqnz623niqd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین