تاریخ انتشار :شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹
۰
plusresetminus
حاجب گفت: به مناسبت هفته بسیج اردوی جهادی پزشکی در شهرستان رودبارجنوب برگزار شد و در این اردو تیم جهادی پزشکی بقیه الله به بیش از ۳ هزار نفر از مردم زهکلوت خدمات پزشکی رایگان ارائه کردند.
ویزیت رایگان بیش از ۳ هزار نفر از مردم زهکلوت
حاجب در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رودبارجنوب؛ گفت: به مناسبت هفته بسیج با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبار جنوب گروه جهادی بقیه الله جامعه پزشکی در درمانگاه شهر زهکلوت به مدت ۳ روز به مردم خدمات رایگان ارائه کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبارجنوب  خاطر نشان کرد: این اردو با هدف توازن و عدالت در خدمات دهی به مناطق محروم انجام شد و یک تیم ۲۰ نفره از پزشکان و پرستاران مجرب در ۱۰ رشته تخصصی طی مدت سه روز به اهالی محروم جازموریان خدمت رسانی نمودند.

وی ادامه داد: حضور هماهنگ، منسجم و پرشور اعضای کانون بسیج جامعه پزشکی در شناسایی و مرتفع نمودن مسائل بهداشتی و درمانی مناطق کم برخوردار  بسیار کمک کننده بود و نقش بسزایی در تحقق هدف عدالت در سلامت خواهد داشت.

سرپرست تیم پزشکی بقیه الله نیز در این رابطه گفت: طی سه روز ۳ هزار نفر از مردم جازموریان از خدمات تیم رایگان پزشکی بهره مند شدند.

وی افزود: این تیم ۲۰ نفره شامل پزشکان عمومی، متخصص، فوق تخصص و پیراپزشکان در زمینه  دندان پزشکی، زنان،داخلی،اطفال، چشم، ارولوگ،کلیه و جراحی عمومی باویزیت رايگان ودارو رايگان انجام شد.


انتهای پیام/پ https://armanekerman.ir/vdcdfz0fxyt0sn6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما