تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲
۰
plusresetminus
حسین محمودی گفت: نخستین گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهربابک با شعار "نوآوری تکمیل کننده پازل تولید" در مجتمع مس شهربابک برگزار خواهد شد.
نخستین گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهربابک برگزار می شود
به گزارش راه آرمان ، حسین محمودی مدیر مجتمع مس شهربابک گفت: نخستین گردهمایی نوآوری و فناوری مجتمع مس شهربابک با رویکرد "نوآوری تکمیل کننده پازل تولید" با حضور معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پارک فناوری پردیس، کانون پتنت، صندوق های پژوهش و فناوری، انجمن مس و دیگر بازیگران زیست بوم نوآوری و فناوری ایران در روزهای ۲۸ و ۲۹ آذر ماه 1401 در مجتمع مس شهربابک برگزار خواهد شد.

مدیر مجتمع مس شهربابک تصریح کرد: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری بر تحقق شعار سال مبنی بر تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، گردهمایی mesinno با رویکرد مسی نوین توسط مجتمع مس شهربابک طی دو روز برگزار می شود.
 
وی افزود: این گردهمایی به دنبال امکان توسعه ارتباط مجتمع مس با شبکه دانش بنیان کشور و ارائه نیازهای فناورانه و همچنین راه حل های نوآورانه است.
 
محمودی با اشاره به اهداف و رویکرد این گردهمایی، بیان کرد: توسعه اکوسیستم نوآوری مجتمع مس شهربابک، آشنایی شبکه دانش بنیان کشور با این مجتمع، ارائه نیازهای فناورانه و تامین مالی جمعی نیازهای فناورانه را از مهمترین اهداف این رویداد است که به همت واحد تحقیق و توسعه مجتمع مس شهربابک برگزارمی شود.
انتهای پیام / شهربابک 
https://armanekerman.ir/vdcgzq9qwak9wq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مهمترین اتفاق سال 1401 استان کرمان
افتتاح دو واحد گازی نیروگاه مهتاب کویر
احداث پروژه اظطراری آب کرمان از خلیج فارس
مصوبات 20 هزار میلیارد تومانی سفر رئیس جمهور به کرمان
حادثه سقوط بالگرد وزیر ورزش
دستگیری جاسوس موساد
کلنگ زنی مجتمع تولید لاستیک فوق سنگین
آغاز تولید سل نیروگاه های خورشیدی
تولید بزرگترین دامپتراک معدنی
تغییر مدیران ارشد استان
سیل رفسنجان و جنوب کرمان