تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴
۰
plusresetminus
ناصر بهروز جانشین فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان به همراه شاهرخی مسئول قرارگاه آبرسانی سپاه ثارالله و جمعی از مسئولان محلی صبح امروز از پروژه های عمرانی سپاه در جازموریان بازدید کردند.
جانشین فرماندهی سپاه ثارالله از طرح های عمرانی سپاه در جازموریان بازدید کرد+ تصاویر
به گزارش خبرنگار راه آرمان از رودبارجنوب؛ ناصر بهروز جانشین فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان به همراه شاهرخی مسئول قرارگاه آبرسانی سپاه ثارالله، اسلام حاجب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رودبار و پرورش فرماندار رودبارجنوب و مهدوی بخشدار زهکلوت از طرح های عمرانی سپاه پاسداران در بخش جازموریان بازدید کردند.

در این بازدید و جلسه هم اندیشی آخرین روند ساخت سیل بندهای روستای سیل زده کروچان و  پروژه آبرسانی به شهر جازموریان مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است،در اجرای طرح آبرسانی به روستاهای رودبارجنوب و جازموریان چهار هزار مترمکعب مخزن ایجاد می‌شود و ۱۸ هزار و ۳۳۱ نفر از آب آشامیدنی سالم بهره مند می شوند.

شایان ذکر است،سیل بند روستای کروچان به همت سپاه رودبارجنوب به طول ۳.۵ کیلومتر با عرض ۲۰ ارتفاع حداقل ۳.۵ و حداکثر ۶ متر و تاج  ۵ متر در حال اجرا است و تا پایان آذرماه  کار آن  به اتمام می رسد.انتهای پیام/پ https://armanekerman.ir/vdcefz8zejh8xzi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین