تاریخ انتشار :سه شنبه ۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۱
۰
plusresetminus
استاندار کرمان به منظور بررسی روند خدمت‌رسانی در تعطیلات نوروزی از محل اسکان مسافران و بیمارستان شهید باهنر کرمان بازدید کرد. 
بازدید استاندار کرمان از محل اسکان مسافران نوروزی و بیمارستان باهنر 
به گزارش سرویس اجتماعی راه آرمان به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان؛ محمد مهدی فداکار استاندار کرمان صبح امروز اول فروردین ماه به همراه معاون عمرانی استاندار با بازدید از هنرستان مدرس ناحیه ۲ کرمان در جریان چگونگی پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی قرار گرفت. 

محمدمهدی فداکار با تبریک سال جدید از دست‌اندرکاران ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان قدردانی کرد و سپس با‌ بازدید از کلاس‌های آماده شده برای اسکان مسافران به بررسی وضعیت و نحوه ارائه خدمات ستاد تسهیلات نوروزی در بخش‌های مختلف  پرداخت و بر ارائه خدمات مناسب به مسافران تاکید کرد. 

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز در این بازدید گزارشی از اقدامات ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان را ارائه کرد. 

استاندار کرمان همچنین در اولین روز از سال جدید بازدید عیدانه از بیماران بستری در بخش حاد بیمارستان باهنر داشت. 

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان با حضور در بیمارستان شهید باهنر، روند خدمت‌رسانی به بیماران در ایام تعطیلات عید نوروز را بررسی کرد و ضمن خداقوت به کادر درمان، از تعدادی از بیماران بخش حاد بیمارستان عیادت و با آنها گفتگو کرد. 

در ادامه استاندار کرمان از پایگاه‌ امداد و نجات کوهستان صاحب‌الزمان بازدید و در جریان امکانات و لوازم ضروری و اقدامات تیم‌های امدادرسان قرار گرفت.
​​​​​​
​​​​​​انتهای خبر/ د.طهماسبی https://armanekerman.ir/vdcippazvt1app2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین