تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۶
۰
plusresetminus
مدیر شبکه بهداشت و درمان رودبار جنوب:

وضعیت تامین و توزیع دارو در رودبار جنوب مطلوب است

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبار جنوب گفت: با وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو، وضعیت دارویی شهرستان نسبتا خوب است.
وضعیت تامین و توزیع دارو در رودبار جنوب مطلوب است
به گزارش خبرنگار سرویس سلامت راه آرمان؛ در راستای بررسی وضعیت دارویی و نظارت بر نحوه ارائه خدمات داروخانه ها به مردم، احسان باقری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبارجنوب از داروخانه های سطح شهر زهکلوت بصورت سرزده بازدید کرد.
 
احسان باقری در حاشیه‌ این بازدید به سرویس اجتماعی راه آرمان گفت: با وجود برخی از کمبودهای کشوری در حوزه دارو ، وضعیت دارویی شهرستان نسبتا خوب است.
 
مدیرشبکه بهداشت و درمان در این بازدید ضمن گفتگو با مسئولین فنی داروخانه بر تداوم خدمات رسانی هرچه بهتر به مردم، برنامه‌‌ریزی مناسب و اتخاذ تدابیر لازم به منظور پیشگیری از بروز کمبودهای احتمالی دارو و ملزومات پزشکی و دقت در اجرای طرح نسخه الکترونیک بخصوص در ایام تعطیلات نوروز تاکید کرد.
 
باقری در پایان با تبریک فرارسیدن سال جدید و آرزوی سلامتی برای مردم شهرستان با اشاره به رصد منظم وضعیت دارویی کارشناسان نظارت بر درمان، یادآور شد: مردم در صورت مشاهده تخلفات حوزه سلامت به ویژه تخلفات دارویی می‌توانند با سامانه ۱۹۰، تماس حاصل کرده و این تخلفات را گزارش کنند تا این موارد توسط بازرسان شبکه بهداشت و درمان بررسی شود.
 
 
انتهای خبر/پورحیدر 
https://armanekerman.ir/vdcdks0ffyt0ss6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما