تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۶
۰
plusresetminus
همراه با شهدای دیار کریمان؛

وصیت‌نامه شهید احمد کمالی

در وصیت‌نامه شهید «احمد کمالی» آمده است: نگذاريدخون من و ديگر شهدا از جوش و خروش بيفتد و اميدوارم كه راهم را با عزمى استوارتر و جوششى بيشتر ادامه دهيد.
وصیت‌نامه شهید احمد کمالی
 به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری «راه آرمان» به نقل از نوید شاهد، شهید «احمد کمالی» دوم مهر ۱۳۴۴ در روستای الله آباد هروی از توابع شهرستان جیرفت به دنیا آمد.
وی تا دوم متوسطه درس خواند و به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت، سرانجام در پنجم آبان ۱۳۶۲ در مریوان بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

در ادامه بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهید «احمد کمالی» را مرور می‌کنیم:
بسم الله الرحمن الرحيم
خداي را سپاس كه ابتداى كار ما را سعادت و پايان كار ما را شهادت قرار داد و با سلام به پيشگاه حضرت حجه ابن الحسن العسكرى ارواحنا له الفدا و با سلام به پيشگاه رهبر كبير انقلاب و اين پير جماران، قلب تپنده مستضعفان و محرومان جهان و با درود و سلام بر شهيدان گلگون كفن از صدر اسلام تا كربلاى حسينى تا كربلاى خمينى كه خون خود را به پاى درخت اسلام ريخته‌اند.

با سلام خدمت خانواده‌هاى محترم شهدا و با سلام و درود فراوان به امت حزب ا... كه همواره در پشت جبهه به اسلام خدمت مى‌كنند و امام امت را يارى مى‌نمايند و با درود به روحانيون خط امام كه در جبهه و پشت جبهه فعاليت اسلامى دارند و ما را به راه راست هدايت مى‌كنند و احكام اسلام را به ما مي‌آموزند و درود خدا بر شما باد.

با درود و سلام به رزمندگان اسلام كه با رزم بى‌امان خود دشمن  را خوار وذليل كرده‌اند .
با سلام به شما خانواده عزيزم كه فرزندتان را نيكو تربيت كرد‌يد و به راه خدا فرستايد و بايد بدانيد كه بزرگترين افتخارات نصيب شما شده است و باز هم تاكيد مى‌كنم كه مبادا ماتم كنید.

اما مادرم اى كسى كه در پرورش و تربيتم بسيار رنج كشيدى مى‌دانم كه از دست من خيلى ناراحتى و من هم خيلى مديون تو هستم، ولى از خدا بخواه كه مرا ببخشد و برايم طلب مغفرت كن.
تنها تقاضايى كه از تو مادر گرامي‌ام دارم كه مبادا در مرگم ماتم كنى كه روح مرا آزرده‌اى، بلكه همانند زينب صابر و پيامبر خون من‌ بايد باشى و تقاضاى ديگرى كه از تو دارم اين است كه خواهر كوچكم را همانند حضرت زينب(س) تربيت نمايى تا او هم پيامبر خون من و ديگر شهدا باشد.
و اما برادرانم: محمد، على، مهدى خصوصا برادر بزرگم محمد وصيتم به شما عزيزان اين است كه مبادا با مرگ من خللى در اراده آهنينتان پيدا شود و تقاضايى كه از شما دارم اين است كه نگذاريد خون من و ديگر شهدا از جوش و خروش بيفتد و اميدوارم كه راهم را با عزمى استوارتر و جوششى بيشتر ادامه دهيد.

پایان پیام/ https://armanekerman.ir/vdcepe8zfjh8xpi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما