تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۰
۰
plusresetminus
رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان کرمان:

هراسی از دشمنان نداریم

محسن نیک ورز به تحریم شدنش از سوی اتحادیه اروپا واکنش نشان داد و گفت: در صراط مستقیم اجرای عدالت و دفاع از حقوق حقه ملت انقلابی و مسلمان ایران اسلامی از هیچ تحریم، تهدید و عربده کشی نهراسیده و برآنم که فرزند خلف این سرزمین و این ملت جهادگر و استکبار ستیز باشم.
هراسی از دشمنان نداریم
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری «راه آرمان» رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان کرمان در گفتگو با خبرنگار ما اعمال تحریم‌های ظالمانه دشمنان را نشانه استیصال آن‌ها دانست و گفت: از دشمنانی که از اسلام و انقلاب اسلامی ایران ضربه‌ها خورده‌اند، نمی‌توان توقع داشت که در مقابل نظام جمهوری اسلامی ساکت و آرام بنشینند؛ چرا که دشمن، دشمن است و با هر حرکت هوشیارانه و در مسیر حفظ منافع ملی کشور، برافروخته‌تر گردیده و در مسیر دشمنی خود، عنادآمیزتر و خصمانه‌تر اقدام می‌کند.
 
وی بیان کرد: مفتخر بر این فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی هستیم که فرمودند: «اگر دیدید دشمن از شما تعریف می‌کند، بدانید اشتباه کرده‌اید»، به ملت گفتند: «دشمن اگر از کسی تعریف نمود باید از او حذر کنید».
 
دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان سیرجان تصریح کرد: با تحریم شدن از سوی اتحادیه اروپا به این باور رسیده‌ام که هر اقدام هر چند کوچک ما نیشتری بر جان دشمنان این سرزمین و نظام مقدس بوده و افول و هلاکت آن‌ها نزدیک‌تر می‌نماید؛ از این رو بر خود می‌بالم و در این مسیر با تاسی به سید الشهدای جبهه مقاومت و با پشتیبانی ملت همیشه سرافزار ایران اسلامی به پیش خواهم رفت.
 
وی گفت: بهانه دشمنان در اعمال تحریم اخیر، برخورد قاطع با هنجارشکنان و قانون شکنان در اغتشاشات سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۴۰۱ بوده است و در این رابطه باید تأکید کنم که دستگاه قضایی در مسیر اجرای حق و عدالت و به عنوان پشتیان حقوق فردی و اجتماعی افراد، ضمن پشتیبانی قاطع از ضابطان قانونی خود، اجازه نمی‌دهد که عده‌ای محدود، غرض ورزانه آرامش و امنیت عمومی جامعه؛ که مرهون خون شهدای این سرزمین است را بر هم زنند و در این مسیر هیچ تهدید، تطمیع و تحریمی اثرگذار نخواهد بود.
 
شایان ذکر است؛ اتحادیه اروپا باری دیگر با تکرار ادعای نقض حقوق بشر در ایران، پنج فرد و دو نهاد ایرانی را در فهرست تحریم‌های خود قرار داد. وبگاه شورای اروپا با انتشار بیانیه‌ای از اعمال هشتمین بسته تحریمی اتحادیه اروپا علیه پنج فرد و دو نهاد ایرانی با ادعای دست داشتن در «نقض حقوق بشر» خبر داده است.
 
تحریم‌های جدید شامل سلمان آدینه‌وند، فرمانده فعلی یگان امداد نیروی انتظامی تهران بزرگ، سعید منتظرالمهدی سخنگوی فرماندهی کل انتظامی ایران، سید محمد‌امین آقامیری دبیر شورای عالی فضا مجازی، محسن نیک‌ورز دادستان سابق شهرستان سیرجان و نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت می‌شود. همچنین بسیج دانشجویی و بنیاد تعاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نیز مشمول این تحریم‌ها شده‌اند.

انتهای خبر/ سعید 
https://armanekerman.ir/vdccm0qs02bq1e8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما