مولوی اهل سنت شهرستان نگین فهرج گفت: مردم مشکلاتی دارند و همانطور که پیامبر بزرگ اسلام (ص) به میان مردم می رفتند، مسئولین نیز باید برای شنیدن مشکلات آن ها به جمع مردم بیایند، اکنون وقت نشستن و از دور تماشا کردن مسئولین نیست .

 

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه آرمان، به نقل از بوتیا نیوز مولوی عبیدالله شیهکی صبح امروز در دیدار جمعی از سران طوایف، معتمدین و ریش سفیدان عشایر شیعه و سنی استان با امام جمعه کرمان اظهار کرد: امروز جمعی از عشایر شیعه و سنی به محضر نماینده مقام معظم رهبری در استان کرمان رسیده ایم تا باری دیگر با امام و رهبر خود بیعت کنیم.

 

این مولوی اهل سنت شهرستان نگین فهرج تصریح کرد: ما همواره در رکاب مقام معظم رهبری هستیم تا انقلاب را حفاظت کنیم و با وحدت و همدلی خود موقعیت های بزرگی را در استان کرمان ایجاد کنیم.

 

مولوی شیهکی در ادامه به اغتشاشات اخیر کشور اشاره کرد و گفت: ما باید قدر این انقلاب و نظام را بدانیم، این اغتشاشات اخیر کشور مایه افسوس بود و عده ای به بهانه اعتراض به گرانی ها و مشکلات مملکت را به آشوب کشیدند.

 

وی خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری بعد از پیروزی سرباز بزرگ اسلام یعنی حاج قاسم سلیمانی بر داعش به مردم و مسئولین هشدار داده بودند که دشمن بعد از این شکست به شیوه دیگری  به میدان می آید و صفوف متحد شما را از بین می برد که همین اتفاق هم افتاد.

 

مولوی اهل سنت شهرستان نگین فهرج عنوان کرد: البته مسئولین باید حرف و اعتراضات مردم را بشنوند اما اینکه عده ای به خیابان بیایند و به نظام توهین کنند قابل پذیرش نیست و باید مطالبات و مشکلات خود را از راه قانونی پیگیری کنند.

 

مولوی شیهکی تاکید کرد: مردم مشکلاتی دارند و همانطور که پیامبر بزرگ اسلام (ص) به میان مردم می رفتند، مسئولین نیز باید برای شنیدن مشکلات آن ها به جمع مردم بیایند، اکنون وقت نشستن و از دور تماشا کردن نیست .

 

وی بیان کرد: مردم واقعا در فقر زندگی می کنند و برخی در روستاها حتی نان برای خوردن ندارند و هزینه های آب و برق و … به حد اعلاء رسیده است و همه این مشکلات باید از راه قانونی پیگیری شود.

این مولوی اهل سنت شهرستان نگین فهرج خاطر نشان کرد: ما اهل سنت ایرانی هستیم و فرهنگ ایرانی را داریم، افراط و تفریط را قبول نداریم و همیشه چشممان به دهان مقام معظم رهبری بوده است.

 

مولوی شیهکی ادامه داد: اهل سنت در همه شرایط پشت نظام بودند و هر جا مشکلی پیش آمده پیش قدم بودیم و کوتاهی نکردیم لذا بقیه مردم نیز باید در همه شرایط پشتیبان نظام و انقلاب باشند و تا زمانی که وحدت قلوب در جامعه حاکم است از دشمن هیچ کاری بر نمی آید.

 

انتهای پیام/م

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری