تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۶
۰
plusresetminus
محمد مهدی زاهدی گفت: اینکه رئیس جمهور و هئیت وزیران از نزدیک شرایط را می بینند کار ارزشمندی است؛ اما مصوبات سفرها باید پیگیری و عملیاتی شوند و مردم نیز انتظار دارند که سفرهای استانی بر زندگی آنها، تحول شهر و روستاها تأثیر داشته باشد و این کار سنگینی است.
بررسی میدانی شرایط استان ها از کارهای ارزشمند دولت سیزدهم است/ لزوم تأمین منافع ملی در مذاکرات پیش رو
محمد مهدی زاهدی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اقدامات متعدد دولت سیزدهم در بازه زمانی کوتاه و با تأکید بر اینکه امیدواریم این اقدامات و فعالیت ها ادامه پیدا کند، گفت: حضور میدانی کار بسیار مهمی است و اینکه رئیس جمهور و هئیت وزیران از نزدیک شرایط را می بینند کار ارزشمندی است؛ اما مصوبات سفرها باید پیگیری و عملیاتی شوند و مردم نیز انتظار دارند که سفرهای استانی بر زندگی آنها، تحول شهر و روستاها تأثیر داشته باشد و این کار سنگینی است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اقدامات دولت و هئیت وزیران باید اعتماد مردم به نظام و دولت روز به روز گسترش یابد، اظهار کرد: چند ماه تا پایان سال مانده است اما وضعیت تورم بسیار افسار گسیخته است و در این زمینه دولت و به ویژه مدیران ارشد اقتصادی کشور باید برنامه ریزی کنند که تورم کنترل شود تا فشار معیشتی از مردم برداشته شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: قیمت کالاهای اساسی و مواد خوراکی که مردم به صورت روزانه استفاده می کنند در این بازه زمانی نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه افزایش پیدا کرده است که کنترل و مهار قیمت ها یکی از کارهایی است که باید انجام شود تا مردم مطمئن شوند که در حوزه اقتصادی کارها پیگیری می شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در مذاکرات هسته ای که پیش رو داریم؛ انتظار می رود که اعضای مذاکره کننده با صلابت، با متانت، با تدبیر، استدلال و منطق با طرف مقابل مذاکره کنند تا منافع ملی کشور را تأمین کنند.

انتهای پیام/م https://armanekerman.ir/vdcbw5b80rhb5sp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین