تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۲
۰
plusresetminus
معصومه خدادادی گفت: طبق گزارشات اعلام شده ۸۹ درصد از دانش آموزان از آموزش حضوری، در مدارس احساس رضایت دارند.
مشارکت فعال دانش آموزان با حضور در مدارس/ اعلام رضایت ۸۹ درصد دانش آموزان از آموزش حضوری
معصومه خدادادی در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص بازگشایی مدارس در سال جدید گفت: نظر به هماهنگی های لازم در سطوح مختلف ستاد استان، مناطق و شهرستان ها و بر اساس تاکید وزیر آموزش و پرورش در اجرای مطلوب فرایند بازگشایی مدارس در فروردین سال جدید، تعامل ارزنده و فضای همدلی و همکاری ایجاد شده بین اولیا، دانش آموزان، کارکنان مدارس ایجاد شد.

این معلم کرمانی ادامه داد: درک ضرورت تربیت و آموزشی از سوی خانواده ها و تلاش کادر اجرایی مدارس و معلمان در راستای آماده سازی مدارس جهت حضور دانش آموزان قابل تقدیر است.

وی ابراز کرد: از جمله آثار مثبت آموزش حضوری دانش آموزان می توان به مواردی همچون مشارکت فعال دانش آموزان، به دست آوردن تجربیات جمعی، آشنا شدن با افراد متفاوت، ایجاد ارتباط سازنده، دست یافتن به سوالات ذهنی، افزایش تعامل بین معلم و دانش آموز و تسهیل فرایند تعلیم و تربیت، کاهش عوامل ایجاد حواس پرتی در دانش آموزان و مدیریت دانش آموزان با نیازهای ویژه اشاره داشت.

خدادادی خاطر نشان کرد: طبق گزارشات و بنا به دلایلی مد نظر دانش آموزان همچون فهم بهتر دروس در آموزش حضوری، خسته شدن از خانه ماندن و دوری است محیط مدرسه، ۸۹ درصد از دانش آموزان از آموزش حضوری، در مدارس احساس رضایت دارند.

انتهای پیام/م https://armanekerman.ir/vdcdf90fsyt0xs6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین