تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰
۰
plusresetminus
محمد شایان شعبانی گفت: درس خواندن را بصورت جدی از عید سال ۹۹ شروع کردم، در طول شبانه روز وقت نمی گرفتم که چند ساعت درس می خوانم اما تقریبا تمام وقتم برای درس خواندن بود.
درس خواندن را بصورت جدی از عید سال ۹۹ شروع کردم/ در طول شبانه روز تمام وقتم برای درس خواندن بود

به گزارش راه آرمان، محمد شایان شعبانی دانش آموز موفق شهرستان رفسنجان موفق به کسب رتبه دوم کنکور سراسری 1400 در رشته ی ریاضی و فنی شده است.
وی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد : درس خواندن را بصورت جدی از عید سال ۹۹ شروع کردم، در طول شبانه روز وقت نمی گرفتم که چند ساعت درس می خوانم اما تقریبا تمام وقتم برای درس خواندن بود.

شعبانی ادامه داد: سوالات ریاضی کنکور امسال با سالهای گذشته تفاوت داشت و بسیار سخت و وقت گیر بود، بقیه درس ها کاملا استاندارد بودند.
رتبه برتر کنکور بیان کرد: مقطع متوسطه را در مدرسه دکتر حسابی گذراندم، فکر میکردم که رتبه برتر کنکور امسال را کسب کنم.

توصیه مادر رتبه برتر کنکور به خانواده های رفسنجانی؛ توانایی فرزندانتان را باور داشته باشید

فاطمه عسکری مادر محمد شایان شعبانی رتبه دوم کنکور سراسری ۱۴۰۰ در رشته ریاضی و فنی که خود از فرهنگیان بازنشسته شهرستان رفسنجان است، دقایقی قبل در گفتگو با خبرنگار ما مطرح کرد: رمز موفقیت فرزندم توکل به خدا و پشتکار بود، محمد شایان به خودش باور داشت.
وی افزود: از وقتی فرزندم تصمیم گرفت که در کنکور رتبه کسب کند همه سرگرمی هایش را کنار گذاشت، تلفن همراهش را کنار گذاشت و هیچ رفت و آمدی به منزل اقوام نداشت.
عسکری بیان کرد: محمد شایان فرزند چهارم و آخرین فرزندم است، همیشه سعی کردیم برای بچه هایمان بفهمانیم که به خودشان باور داشته باشند.
وی خاطر نشان کرد: والدین فکر می کنند که با کلاس های اضافه یا روش های سخت می توانند فرزندانشان موفق شوند در حالیکه در درجه اول بایستی فرزندانشان و توانایی آنها را باور داشته باشند.
انتهای پیام/ https://armanekerman.ir/vdcef78zwjh8wni.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین