تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷
۰
plusresetminus
فرهاد نژاد فصیحی سرپرست هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان کرمان افزود: کلیه هیئت ها برای هفته دفاع مقدس، روز ملی روستا و هفته تربیت بدنی، برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی ویژه روستاییان تدارک ببینند.
لزوم توجه هیئت ها به تدارک برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی ویژه روستاییان در مناسبت های مختلف
به گزارش "راه آرمان" فرهاد نژاد فصیحی سرپرست هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان کرمان، خدمت به جامعه روستایی که از شریف ترین و پاک ترین اقشار می باشند، را سعادت دانست و افزود: روستاییان دین بزرگی بر گردن ما دارند، چراکه با تلاش و پشتکار بخش عظیمی از اقتصاد و معیشت کشور را تامین می کنند.

وی افزود: پیگیری و توجه به سلامت، نشاط و ورزش این عزیزان نیازمند همدلی و وجود افرادی دلسوز است.

نژادفصیحی با اشاره به اینکه متاسفانه با شیوع کرونا بسیاری از برنامه های این هیئت تحت شعاع بیماری قرار گرفت، تصریح کرد: با همه اینها، همکاران من دست از تلاش برنداشتند و اقدامات ارزنده ای با رعایت پروتکل های  بهداشتی انجام دادند.

وی بیان کرد: بستر فضای مجازی فرصت درگیری بود که هیئت به بهترین شکل توانست از این ظرفیت استفاده و بسیاری از مسابقات و کارگاه های آموزشی را از این طریق برگزار کند.

نژادفصیحی تاکید کرد: کلیه هیئت ها برای هفته دفاع مقدس، روز ملی روستا و هفته تربیت برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی ویژه روستاییان تدارک ببینند.

انتهای پیام/تاج الدینی http://armanekerman.ir/vdcgqq9qzak9xt4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین