تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۴
۰
plusresetminus
محمد ربیعی گفت: امیدوارم بازی فردا عاری از هرگونه حواشی باشد و مانند رقابت دو تیم در فصل گذشته بازی فنی از آب درآید و در نهایت موفقیت از آن تیمی باشد که محق آن است. فکر می‌کنم از نظر ذهنی و از نظر تاکتیکی خود را مهیای بازی فردا کرده‌ایم.
از نظر ذهنی و تاکتیکی خود را مهیای بازی فردا کرده‌ایم/ تلاش می‌کنیم در مسابقه مولد اشتباهات زیاد نباشیم
به گزارش راه آرمان؛ محمد ربیعی روز گذشته در اولین نشست خبری فصل، پیش از دیدار مقابل سپاهان گفت: امیدوارم شروع فصل جدید برای همه پر از شادی باشد و برای تمام تیم‌های لیگ برتری فصل خوبی باشد؛ اولین بازی فصل را باید با سپاهان انجام دهیم. برای دوست خوبم محرم نویدکیا و تیم سپاهان احترام زیادی قائلم اما تلاش می‌کنیم با توجه به شرایط تیم و سختی‌هایی که در یکی دو هفته اخیر داشتیم بتوانیم خود را به خوبی مهیای دیدار فردا کنیم.

سرمربی تیم مس رفسنجان افزود: حدود ۳۰ روز است که دوره پیش‌ فصل را طی می‌کنیم اما قطعاً تیم ما و بسیاری از تیم‌های دیگر هنوز تا مرز هماهنگی آرمانی مدنظر خود فاصله داریم ولی تلاش می کنیم رفته‌رفته به هارمونی مورد نظر برسیم.

ربیعی گفت: امیدوارم بازی فردا عاری از هرگونه حواشی باشد و مانند رقابت دو تیم در فصل گذشته بازی فنی از آب درآید و در نهایت موفقیت از آن تیمی باشد که محق آن است. فکر می‌کنم از نظر ذهنی و از نظر تاکتیکی خود را مهیای بازی فردا کرده‌ایم.

وی بیان کرد: فصل گذشته ۳ بازی رسمی در لیگ و جام حذفی و ۲ بازی دوستانه با سپاهان داشتیم. متأسفانه در دیدار برگشت فصل گذشته لیگ روز خوب‌مان نبود و منجر به شکست ما شد که در پایان همان بازی هم اعلام کردم که روز بدمان بود و اشتباهاتی هم داشتیم اما یک بازی هم در جام حذفی با سپاهان داشتیم که در دقیقه ۱۲۰ از سپاهان گل خوردیم در حالی که حدود ۱۲ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم و داور هم به اشتباه بازیکن ما را اخراج کرده بود. تمام کارشناسان هم بر این امر صحه گذاشتند؛ اما مانند سنوات گذشته در برابر این اشتباهات تنها سکوت کردیم. در واقع برابر سپاهان هم بازی خوب داشته‌ایم و هم بازی بد.

وی افزود: تلاش می‌کنیم در مسابقه فردا مولد اشتباهات زیاد نباشیم و بازی به مراتب بهتری نسبت به آخرین دیدار فصل گذشته برابر سپاهان انجام دهیم. تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم اما با حریف تفاوت فنی داریم و سپاهان ۹۰ درصد شاکله اصلی تیم فصل گذشته خود را حفظ کرده و مغانلو و ریگی به این تیم اضافه شده‌اند در حالی که نزدیک ۵۵ درصد شاکله تیم ما حفظ شده است. بنابراین زمان بیشتری برای تکامل و هماهنگی نیاز داریم اما با اینکه چند بازیکن خود را نیز در اختیار نداریم تلاش می‌کنیم خود را از نظر ذهنی آماده مصاف با سپاهان کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسجان عنوان کرد: با تمام وجود برابر سپاهان بازی می‌کنیم و به نتیجه بازی فصل گذشته کاری نداریم. باید به فصل جدید و آینده فکر کنیم. به نظر من تیم سپاهان امسال بسیار کامل‌تر از فصل گذشته است و به این موضوع کاملاً واقف هستیم.

ربیعی خاطرنشان کرد: عقیل کعبی و مجید نصیری را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نداریم، همچنین شاهین توکلی و فراز امامعلی چند روز است به تیم اضافه شده اند و ظاهر سلیمان هم در بازی عمان و استرالیا مصدوم شده که روند درمانی خود را طی می‌کند و این بازیکنان را در اختیار نداریم. سایر بازیکنان آماده هستند.

انتهای پیام/
https://armanekerman.ir/vdcayun6e49nu61.k5k4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین