تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹
۰
plusresetminus
طی حکمی سرگرد علی عبدالعلی زاده به عنوان رئیس جدید راهنمایی و رانندگی زرند معرفی و از تلاش‌های سرهنگ حسین ملکی تقدیر شد.
رئیس راهنمایی و رانندگی زرند معرفی شد
به گزارش راه آرمان، سرهنگ خداداد نژاد فرمانده انتظامی شهرستان زرند امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان زرند ، راهنمایی و رانندگی را یکی از بخش‌های مهم و حساس در نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: با توجه به نوع مأموریت‌های کارکنان راهنمایی و رانندگی که به صورت‌های مختلف به مردم خدمت رسانی می‌کنند، اخلاق و رفتار مناسب در مواجهه با شهروندان مورد تأکید است.

سرهنگ خداداد نژاد کسب رضایتمندی مردم را از مهمترین اهداف نیروی انتظامی دانست و گفت: مجموعه کارکنان نیروی انتظامی در مسیر خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

حجت الاسلام محمود محمدی رئیس دادگستری زرند هم با اشاره به ساختار‌های کیفی جاده‌های شهرستان اظهار داشت: هر چند در سال‌های اخیر فعالیت‌های مناسبی صورت گرفته، اما به لحاظ صنعتی شدن شهرستان و افزایش چند برابری خودرو به ویژه خودرو‌های سنگین ضرورت دارد در حوزه زیرساخت‌های تردد شهری و جاده‌ای با بررسی و اصلاح هندسی جاده‌ها اقدامات موثری را با عزمی جهادی و همتی مضاعف صورت گیرد.

علی صادق زاده فرماندار زرند هم با تاکید براینکه همه باید برای کاهش تصادفات تلاش کنیم، گفت: وظیفه ما خدمت به مردم و حفظ امنیت آن‌ها است.

او ادامه داد: همکاری و مشارکت مردم در برقراری نظم و انضباط ترافیکی بسیار ضروری و حقیقتی غیر قبال انکار است بنا بر این جلب مشارکت مردم در بحث نظم و انضباط ترافیکی بسیار لازم و ضروری است.

سرهنگ معین الدینی سرپرست راهنمایی و رانندگی استان هم بر لزوم فرهنگ سازی احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی تأکید کرد و گفت: فرهنگ رعایت قوانین رانندگی باید در جامع نهادینه شود و در این خصوص همه مسئول هستند.

او وقوع تصادفات را هزینه بر دانست و افزود: با وقوع حتی یک تصادف علاوه بر تلفات جانی و عاطفی، به مبلمان شهری و اماکن خصوصی هم خسارت وارد می‌شود بنابراین ضرورت دارد با رعایت قوانین از تلفات و خسارات احتمالی جلوگیری کرد.

در این مراسم، طی حکمی سرگرد علی عبدالعلی زاده به عنوان رئیس راهنمایی و رانندگی زرند معرفی و از تلاش‌های سرهنگ حسین ملکی با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

انتهای پیام/زرند https://armanekerman.ir/vdcbs5b8frhb58p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین