تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۶
۰
plusresetminus
مدیرعامل مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) خبرداد؛

کلنگ احداث ۱۵۰ واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی(ره) رفسنجان بر زمین زده شد

مراسم کلنگ‌زنی احداث ۱۵۰ واحد مسکن مدد جویان کمیته امداد رفسنجان ظهر امروز با حضور مدیر عامل مجتمع اقتصادی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد استان کرمان و جمعی از مسئولین رفسنجان برگزار شد.
کلنگ احداث ۱۵۰ واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی(ره) رفسنجان بر زمین زده شد
به گزارش راه آرمان؛ مراسم کلنگ‌زنی احداث ۱۵۰ واحد مسکن مدد جویان کمیته امداد رفسنجان ظهر امروز با حضور مدیر عامل مجتمع اقتصادی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد استان کرمان و جمعی از مسئولین رفسنجان برگزار شد.
این واحد های مسکونی به متراژ هر واحد ۸۰ مترمربع به ارزش ریالی هر واحد ۴ میلیارد ریال در اختیار مددجویان تحت حمایت کمیته امداد رفسنجان قرار می‌گیرد.
در حاشیه این مراسم بازیان مدیرعامل مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: یکی از نیاز های اساسی همه مردم جامعه بحث مسکن است اما همه خانواده های محروم که تحت پوشش کمیته امداد هستند شرایط حادتر دارند؛ ما سعی کردیم از ظرفیت های استان کرمان که نگاه خوب خیرین و درآمدهای اختصاصی کمیته امداد از اموال و املاک موجود است را به ساخت مسکن الویت دهیم.
وی در ادامه گفت: امروز ۵۰ واحد مسکن برای خانواده های بی سرپرست کلنگ زنی شد که بخش عمده ای از آن را خیرین و مسئولین محلی مشارکت کردند که تا یک سال آینده در سومین سالگرد شهید سلیمانی به بهره برداری برسد اما چشم انداز دیگری در شهرستان رفسنجان داریم که حدود ۲۵۷ خانواده فاقد مسکن هستند که اکنون ۱۵۰ خانواده مشکلشان حل میشود . ۱۰۷خانواده باقی مانده در دستور کار گذاشته شده است که طی دو سال آینده مشکل مسکن محرومین در رفسنجان به کلی حل خواهد شد.

انتهای پیام/
https://armanekerman.ir/vdcivpazwt1arr2.cbct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین