تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶
۰
plusresetminus
عضو اسبق تیم ملی زورخانه ای اعلام کرد:

سردار سلیمانی الگویی برای جوانان و ورزشکاران

عضو اسبق تیم ملی زورخانه ای گفت: سردار سلیمانی، مصداق یک انسان کامل و الگوی خیلی خوبی برای جوانان و ورزشکاران است.
سردار سلیمانی الگویی برای جوانان و ورزشکاران
به گزارش "راه آرمان" هادی طالبی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، عضو اسبق تیم ملی زورخانه ای  و نایب قهرمان اولین دوره مسابقات آسیایی در تهران، سردار سلیمانی را مصداق یک انسان کامل و الگوی خیلی خوبی برای جوانان و ورزشکاران دانست و گفت: جوانان و ورزشکاران باید راه و رسم یک زندگی معنوی و شهدایی را از زندگی سردار رشید اسلام، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بیاموزند.

به گفته او شهید سلیمانی یک پهلوان تمام عیار است و طبق مستنداتی که وجود دارد، این شهید والامقام از سال 53 تا 60 که ابتدای جنگ تحمیلیست، ورزشکار رشته پهلوانی بوده است.

طالبی افزود: معرفی سردار سلیمانی به‌ عنوان پهلوان ورزشی درس‌های زیادی برای جامعه ورزشی و جوانان ما دارد و این مسئله نشان می‌دهد، زمانی ورزشکاران ما موفق خواهند بود که فرهنگ و روح ورزش در متن کار آنها عملیاتی شود.

او با اشاره به اینکه اولویت ورزش باید حاکمیت اخلاق در ورزش باشد، تصریح کرد: امروز هیچ الگویی بهتر از سردار سلیمانی وجود ندارد و ورزشکاران در هر سطحی به ویژه در عرصه بین المللی می‌توانند از شهید سلیمانی الگو بگیرند.

طالبی با اعلام اینکه بالاترین هدیه خدا به بندگانش شهادت است و به تعبیری شهادت، هنر مردان خداست، خاطرنشان کرد: اکنون که سردار دل ها ازمیان ما رفته، قطعأ با رشادت و مجاهدت هایی که در‌ دوران زندگیش انجام داده، هیچگاه از ذهن و یاد مردم ایران اسلامی فراموش نخواهد شد و مرام و مردانگی اش در کلام و زندگی تک تک مردم جاری و ساری خواهد بود.

او بیان کرد: حاج قاسم اسطوره وار زندگی کرد و مطمئنا در قلب و دل های همگان همیشه جاودان است، به گونه ای که ورزشکاران نیز با تاسی از مرام پهلوانی و قهرمانی اش وی را الگوی بی بدیلی برای خود می دانند.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcivpazut1ary2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین