تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۲
۰
plusresetminus
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان:

اکران محله ای فیلم های جشنواره عمار در رفسنجان

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان با اشاره به آغاز اکران های مردمی فیلم های این جشنواره گفت: امسال بحث اکران در مساجد، هیئت ها، مدارس، حوزه های علمیه و دانشگاهها با جدیت بیشتر دنبال می شود.
اکران محله ای فیلم های جشنواره عمار در رفسنجان
به گزارش "راه آرمان"؛ حسین رمضانی عنوان کرد: نمایش فیلم های دوازدهمین جشنواره مردمی عمار با نمایش فیلم «آن زمستان» که روایتی از زندگی آیت الله مصباح یزدی عمار انقلاب بود، در مسجد امام خمینی(ره) رفسنجان آغاز شد.

رمضانی بیان کرد: با توجه به راه اندازی شورای محله، قصد داریم فیلم ها را با ظرفیت هیات امنا و دست اندرکاران، در مساجد شهر اکران کنیم و و در روستاهای شهرستان نیز آمادگی داریم که فیلمها را در اختیار بگذاریم؛ در عین حال درخواستهای مدارس، دانشگاهها و حوزه ها را برای اکران فیلم ها با کمک آموزش و پرورش و دانشگاهها پاسخگو هستیم.

رمضانی درباره ی چگونه در اختیار گرفتن فیلم های جشنواره عمار تصریح کرد:  از عموم ارگان ها، نهادها و عموم مردم که تمایل به نمایش فیلم های جشنواره عمار در سازمان یا در نهادهای مردمی و خانوادگی خود دارند دعوت می کنم برای در اختیار گذاشتن فیلم ها از یکی از راه های ثبت نام که در ادامه می آید ارا انتخاب کنید؛ اولین راه از طریق سایت ekran.ammarfilm.ir و دانلود فیلم از بخش فیلم ها، دوم ارسال کلمه «ثبت نام» در سامانه ۳۰۰۰۴۵۵۰ سوم تماس با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۰۰۰ یا مراجعه به معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری رفسنجان اقدام کنند.

رمضانی تصریح کرد: امیدواریم در سالهای آینده متولیان فرهنگی و فیلمسازان شهرستان بتوانند با برنامه ریزی و ساخت آثاری فاخر و ارزشمند با استفاده از ظرفیت عظیم مردمی این جشنواره هم فرهنگ غنی و ارزشمند شهرستان را به کشور معرفی کنند.

انتهای پیام/رفسنجان https://armanekerman.ir/vdchzknzi23nivd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین