تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲
۰
plusresetminus
ستادکل نیروهای مسلح با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت سالروز ورود بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به میهن ، بر لزوم تبیین و شناخت دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیروی از آرمان های آن توسط عموم جامعه تاکید نمود.
بیانیه ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت فرا رسیدن ۱۲ بهمنبه گزارش راه آرمان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما در این بیانیه آمده است: ایران اسلامی در دوازدهم بهمن‌ماه ۱۳۵۷ شاهد برگزاری بی‌نظیرترین مراسم استقبال مردمی تاریخ جهان بود؛ در این روز با عظمت و به‌یادماندنی، میهن اسلامی با قدوم مبارک حضرت امام خمینی (ره) پس از سال‌ها دوری و تبعید از وطن، متبرک گشت و با استقبال پرشور و میلیونی ایرانیان خسته از ظلم و فساد رژیم شاهنشاهی، یکی از ماندگارترین روزهای تاریخ معاصر ایران اسلامی رقم خورد. رویدادی که با بشارت تشکیل «جمهوری اسلامی» و حکومت مبتنی بر تعالیم مکتبی اسلام ناب محمدی(ص)، نور امید را بر قلب مسلمانان مبارز منطقه و آزادی‌خواهان جهان تاباند.

در ادامه این بیانیه خاطرنشان شده است:
انقلاب اسلامی که با آرمان های متکی بر فرهنگ توحیدی، بنای کهنه و پوسیده برآمده از فرهنگ الحادی و استبدادی رژیم سفاک و خون آشام پهلوی را فرو ریخت، از همان ابتدا  با انواع توطئه های دشمنان مواجه شد که با هدایت های داهیانه امامین انقلاب و بصیرت و حضور همیشگی مردم، بر آنها فائق آمده و امروز  توانسته است با بر هم زدن هیبت پوشالی و معادلات نظام سلطه و قدرت های جهانی، بیش از هر زمان دیگری جایگاه تاثیرگذار و تعیین‌کننده خود در عرصه تحولات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای را تحکیم بخشد و با پیام الهام‌بخش و عزت‌آفرین خود، حرکت نوین عدالت‌خواهی و ندای حق‌طلبانه ملت‌های ستمدیده و مظلوم را به گوش جهانیان برساند. از اینرو دشمنان بیش از گذشته با جدیت تمام از طریق رسانه ها و جنگ نرم درصدد تخریب جمهوری اسلامی هستند که برای مقابله با آن، دهه فجر فرصت مغتنمی است تا بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) در یک جهاد تبیینی، دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی برای نسل جوان و نسل سوم و چهارم به‌درستی بیان و مورد تحلیل قرار گیرد.
ستاد کل نیروهای مسلح در پایان بیانیه ضمن تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقامی که با ایثار و از خودگذشتگی خود پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را رقم زدند بر لزوم تحکیم باورها و ارزش‌های اسلامی، تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،اهتمام نسبت به مسایل فرهنگی، تقویت حوزه دفاعی و حفظ وحدت کلمه و نشاط انقلابی به عنوان راهکارهای اساسی استمرار و تداوم انقلاب اسلامی تاکید نموده است. https://armanekerman.ir/vdcc40qse2bqi08.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین