تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵
۰
plusresetminus
با توجه به قرار گرفتن در پیک ششم‌ کرونا سویه اومیکرون، آیین‌ راهپیمایی ۲۲ بهمن در رفسنجان به صورت رژه خودرویی و موتوری انجام خواهد شد.
راهپیمایی ۲۲بهمن به صورت رژه موتوری و خودرویی در رفسنجان برگزار می شود
به گزارش راه آرمان؛ علی اکبر پور محمدی فرماندار رفسنجان در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن که صبح امروز برگزار شد اظهار کرد: با توجه به مصوبه ابلاغی ستاد مقابله با کرونای کشور و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در رفسنجان به صورت رژه‌ خودرویی و موتوری انجام خواهد شد.
 
وی ضمن قدردانی از عموم‌ مردم‌ شهیدپرور رفسنجان که همیشه در دفاع از نظام‌ و ارزش های انقلاب اسلامی در صحنه حضور داشتند و نیز دستگاه‌های اجرایی که با دغدغه و به بهترین شکل راهپیمایی ادوار گذشته را برگزار کردند تصریح کرد: راهپیمایی‌های رفسنجان همیشه در استان زبانزد بوده است و ما برای اینکه بتوانیم امسال هم راهپیمایی خوبی داشته باشیم نیاز است که دستگاه‌ها با همکاری و در کنار هم قرار گیرند و با نظارت و هماهنگی این راهپیمایی انجام شود.

 
پور محمدی در خصوص ساعت و نحوه برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود: مردم‌ می توانند در این روز در ۴ مسیر شامل بلوار امانم علی(ع)، گلزار شهدا، میدان ۲۲ بهمن و پارک‌ جوان در ساعت ۱۰:۳۰ جمع شوند و ساعت ۱۱ به سمت مصلی امام‌ خامنه ای حرکت کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی برای عموم جهت پیشگیری از شیوع کرونا الزامی است.

انتهای پیام/مرادی
https://armanekerman.ir/vdcc10qs42bqim8.ala2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین