تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲
۰
plusresetminus
زهرودی گفت: سرمازدگی امسال تاثیرات منفی بر اقتصاد شهرستان داشته و به ۱۲ هزار هکتار از باغات پسته بالغ بر ۱۲۵۰ میلیارد تومان خسارت وارد شده است . که قطعا از برنامه های دولت در شهرستان حمایت از کارگران و همچنین رونق کسب و کارهای خرد خواهد بود.
به گزارش راه آرمان؛ بمناسبت روز شوراهای اسلامی، همایش شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور فرماندار،  امام جمعه انار و امینشهر، بخشدار، شهردار انار و تنی چند از مدیران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری انار برگزار شد.

زهرودی گفت: سرمازدگی امسال تاثیرات منفی بر اقتصاد شهرستان داشته و به ۱۲ هزار هکتار از باغات پسته بالغ بر ۱۲۵۰ میلیارد تومان خسارت وارد شده است که قطعا از برنامه های دولت در شهرستان حمایت از کارگران و همچنین رونق کسب و کارهای خرد خواهد بود.

فرماندار شهرستان انار در ادامه مبلغ واریز به حساب دهیاری ها و شهرداری ها را از محل حق آلایندگی و ارزش افزوده را در سال ۱۴۰۰ بدین شرح عنوان کرد: 48.8 میلیارد تومان واریزی به حساب شهرداری ها و دهیاری ها در سال ۱۴۰۰ واریز گردیده است که 19.2میلیارد تومان آن سهم روستاها ، ۶.۷ میلیارد تومان سهم امینشهر و ۲۲.۶ میلیارد تومان سهم شهرداری انار بوده است که این مبلغ بر اساس سرانه جمعیتی هر منطقه توزیع شده است.

زهرودی همچنین به نقش شوراها در تصمیم گیری محلی اشاره کرد و افزود: شوراها بایستی ضمن مطالعه شرح وظایف قانونی خود ، بر همین اساس تصمیم گیری و اقدام نمایند .

فرماندار شهرستان انار خاطر نشان کرد: شهرداری ها و دهیاری ها بایستی از طریق سرمایه گذاری بدنبال درآمد پایدار باشند که سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور نیز در این زمينه تسهیلات برای سرمایه گذاری واگذار  نمایند .
انتهای پیام/
https://armanekerman.ir/vdcgq39qwak9x34.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین