تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۹
۰
plusresetminus
همزمان با بزرگداشت هفته هلال احمر، مانور دو روزه بهداشت و درمان اضطراری جمعیت هلال احمر استان کرمان در محله بنی هاشم برگزار شد.
اجرای مانور بهداشت و درمان اضطراری در حاشیه شهر کرمان/500 نفر از ویزیت رایگان و خدمات دارویی  بهره مند شدند
رضا فلاح مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در گفتگو با خبرنگار "راه آرمان " در رابطه با مانور بهداشت و درمان اضطراری در محله بنی هاشم کرمان گفت: ابن مانور با حضور 20 پزشک متخصص، عمومی، پرستار، پیراپزشک، کاردرمان، فیزیوتراپ و گفتار درمانی در حال برگزاری است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان افزود: هدف از برگزاری این مانور را توان افزایی تیم های بهداشت و درمان اضطراری و حفظ آمادگی تیم های امدادی در شرایط بحرانی عنوان کرد.

وی توضیح داد: در این مانور 500 نفر در طی 2 روز ۳۲ و ۲۴ اردیبهشت  بوده است ویزیت، غربالگری توانبخشی و فیزیوتراپی و خدمات دارویی دریافت کردند.

فلاح با اشاره به اینکه 40 نیروی امدادی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر در این مانور مشارکت داشتند ادامه داد: خدمات حمایت روانی باحضور روان شناس و اعضای تیم سحر (سفیران حمایت روانی و اجتماعی) در این مانور به بیش از 100 کودک خدمات مشاوره، بازی، نقاشی، قصه گویی ارائه شد.

وی در پایان توضیح داد: در مانور بهداشت درمان اضطراری هم چنین بیش از 80 نفر از والدین و همراهان کودکان با آموزش های مخاطرات طبیعی و غیر طبیعی توسط مربیان تیم سحر آشنا شدند.


انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcdk90fsyt0xn6.2a2y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین