تاریخ انتشار :يکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۳
۰
plusresetminus
محمد کریمی تهیه کننده و کارگردان سینمای ایران:

تله فیلم فرشته مزاحم در رفسنجان کلید می‌خورد

با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان و با حمایت ویژه شرکت کاشی فخار و هتل هیلان رفسنجان، تله فیلم فرشته مزاحم به تهیه کنندگی محمد کریمی در رفسنجان کلید خواهد خورد.
تله فیلم فرشته مزاحم در رفسنجان کلید می‌خورد
به گزارش راه آرمان؛با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان و با حمایت ویژه شرکت کاشی فخار و هتل هیلان رفسنجان، تله فیلم فرشته مزاحم به تهیه کنندگی محمد کریمی در رفسنجان کلید خواهد خورد.

در این فیلم که حال و هوایی اجتماعی ، خانوادگی دارد و در ۹۵ دقیقه تهیه و تولید خواهد شد، چهره های محبوب سینما و تلویزیون حضور دارند و نقش های اصلی را ایفا می کنند.

 گزارش حاکی از آن است که تله فیلم فرشته مزاحم با دریافت کلیه مجوزات، هم اکنون به طور جدی وارد مرحله پیش تولید و به ویژه انتخاب بازیگر شده و به زودی لیست عوامل در اختیار رسانه های گروهی قرار خواهد گرفت.

فرشته مزاحم جدیدترین کار بلند سینمایی محمد کریمی در مقام تهیه کننده و کارگردان پس از فیلم های تاخیر، پهلوان هرگز نمی میرد ،جنجال در خانه ، زنگ پهلوانی و احیا است که به زودی در رفسنجان کلید خواهد خورد. این فیلم علاوه بر پخش از شبکه های مختلف تلویزیونی در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

جعفر دهقان ،حسن رضایی ،آشا محرابی ،سعید کریمی ،فرج الله گل سفیدی، امیر زریوند، مهدی صباغی، مهوش وقاری ،مهدیار آزاد فر ،حمید کریمی، مجید شهریاری و کیانوش گرامی بازیگرانی هستند که کاندیدای نقش های اصلی این فیلم می باشند.
 
به گزارش خبرنگار ما همزمان با انتخاب بازیگران نقش اصلی این فیلم، مذاکره با عوامل پشت صحنه نیز آغاز شده است.
 
فرشته مزاحم قرار است با توجه به قرارداد های منعقد شده با شرکت کاشی فخار، هتل هیلان، دانشگاه آزاد اسلامی، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رفسنجان روز ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ کلید بخورد.

انتهای پیام / https://armanekerman.ir/vdciuyazut1arz2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین