تاریخ انتشار :يکشنبه ۶ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷
۰
plusresetminus
دادستان عمومی و انقلاب عنبرآباد خبر داد؛

اجرای طرح جمع آوری معتادین پرخطر و متجاهر در شهرستان عنبرآباد

ابراهیم سلیمانی گفت: تعدادی از معتادین پرخطر و متجاهر سطح شهرستان جمع آوری و جهت درمان به کمپ ترک اعتیاد اعزام شدند.
اجرای طرح جمع آوری معتادین پرخطر و متجاهر در شهرستان عنبرآباد
به گزارش راه آرمان؛ ابراهیم سلیمانی گفت: با توجه به درخواست‌ها و گلایه‌های متعدد مردمی و لزوم پیشگیری از سرقت‌های خرد؛ دستگیری این افراد که از معتادین پر خطر بوده و امنیت شهروندان را به خطر انداخته بودند، در دستور کار قرار گرفت و شامگاه روز گذشته تعدادی از این معتادین با تلاش ماموران انتظامی در سطح شهرستان دستگیر شدند.

وی افزود: افراد دستگیر شده به کمپ موضوع ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر اعزام و امیدواریم با بهبودی کامل به جامعه برگردند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه بسیاری از معتادین به صورت داوطلبانه تقاضای اعزام به کمپ ترک اعتیاد را دارند و با تاکید بر اینکه نیاز شهرستان بیشتر از یک کمپ ترک اعتیاد است، بیان کرد؛ این افراد عموما شغل ثابتی ندارند یا فاقد شغل و درآمد هستند که می‌طلبد خیرین در این امر ورود کنند و امکانات لازم را برای ترک اعتیاد معتادین فراهم نمایند.

 این مقام قضایی در پایان بیکاری را از مشکلات اصلی معتادینی که ترک کرده اند دانست و گفت: بیکاری و مشکلات اقتصادی باعث می‌شود که افراد دوباره به سمت باتلاق اعتیاد کشیده شوند.

 وی خاطر نشان کرد: کار آفرینان با ایجاد شغل می توانند گام موثری در افزایش روحیه و ساماندهی به زندگی این افراد که عضوی از جامعه هستند، بردارند.

انتهای پیام/م

  https://armanekerman.ir/vdcaion6y49nu61.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین