تاریخ انتشار :جمعه ۱۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲
۰
plusresetminus
طرح حامیم در کرمان در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت در گلزار شهدای کرمان به کار خود پایان داد.
اختتامیه طرح حامیم در کرمان برگزار شد
به گزارش خبرنگار راه آرمان: مراسم اختتامیه طرح حامیم در کرمان صبح امروز در گلزار شهدای کرمان در جوار مرقد مطهر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

 حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صباحی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کرمان افزود: شهدا راه آزادمردان جهان را رفتند و عاشورایی شدند.

وی توضیح داد: طرح حامیم برای تقویت فعالیت دانشجویان فعال در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در دانشگاه‌های استان کرمان برگزار شد و از تمام دانشگاه‌های استان به جهت همکاری در اجرای این طرح تشکر می‌کنم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کرمان با بیان خاطراتی از شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت و سردار دل‌ها، افزود: حاج قاسم سلیمانی فکر و عملیاتش در صحنه‌های سخت اسلام بود.

صباحی تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی در مدینه به من گفت فردا می‌آیید به زیارت شهدای احد برویم و ما قبول کردیم، صبح زود روز بعد، به زیارت شهدای احد رفتیم و مشخص بود بار اول نبود که به زیارت شهدای احد میرفت چون مسیر را کاملاً بلد بود.

وی با اشاره به اتفاق مسجد جامع که توسط عمال رژیم ستمشاهی مورد تجاوز قرار گرفت گفت: در آن صحنه به دیدم که همه در حال فرار و نجات جان خود بودند اما حاج قاسم یک مصاحبه‌ای دارد که قبل از حاج قاسم شدنش انجام شده است.

صباحی اذعان کرد: آن زمان شهید سلیمانی فقط 20 سال داشت و حاج قاسم می گوید به محض بیرون آمدن از شبستان مسجد دیدم دختر بچه‌ای گریان است و مادرش را گم کرده، او را از صحنه وحشتناک مسجد نجات دادم.

وی در پایان بیان کرد: حاج قاسم اگر بعدها در برابر هجمه‌های داعش در سوریه به کمک کودکان رفت و آنها را نجات داد، در 20 سالگی این روحیه را در خود ایجاد کرده بود.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcjmhev8uqe88z.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین